Jana Truksová
Pocta Marii
No.: 244853Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:31
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Jana Truksová
Na kolenou
No.: 244852Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:32
litografie, 1995, 60 x 44 cm, sign. PD Jana Truksová 1995, 14793, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Jana Truksová
Saturnovy hrátky
No.: 217967Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:33
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Jana Truksová
Strach
No.: 195577Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:34
lithography, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. RD Jana Truksová 2010, 17/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Jana Truksová
Strach
No.: 263707Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:35
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Hana Urbanová
(1934-2013)
No.: 276805Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:36
linoryt, 26 x 26 cm, sign. DU Hana U., pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Veronika Valdová
(1975)
Bird of Paradise
No.: 245698Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:37
laser print, 2000/2013, 27 x 23 cm, sign. PD Valdová, 42856, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Pavouk
No.: 245697Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:38
laser print, 2000/2013, 25,5 x 24 cm, sign. PD Valdová, 42736, PD popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Smiling Devil (z cyklu Pandemonium)
No.: 245696Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:39
laser print, 2000/2013, 41,2 x 29 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42795, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Lipka (z cyklu Stromy)
No.: 270601Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:40
laser print, 2000/2013, 38 x 28 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Vrba (z cyklu Stromy)
No.: 270600Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:41
laser print, 2000/2013, 39,5 x 27 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42767, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Veronika Valdová
(1975)
Dub (z cyklu Stromy)
No.: 270599Auction price: 380 CZK (16 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:42
laser print, 2000/2013, 38,5 x 27,5 cm, sign. na zadní straně Valdová, 42797, na zadní straně popis autorky, podle kresby z roku 2000, tištěno v roce 2013, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 380 CZK (16 €)
Claes Janszoon Visscher
(1587-1652)
Mapa Paříže
No.: 277080Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:43
tisk, 54,5 x 84 cm, značeno PD v tisku Visscher Excudebat Ann 1618, rám, stará reprodukce 1:1 mědirytiny amsterdamského rytce z roku 1618 od Claes Jansz Visschera, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Vilma Vrbová-Kotrbová
(1905-1993)
Děvčátko
No.: 280954Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 17:44
serigrafie, 1975, 54,5 x 38 cm, sign. PN Vilma Vrbová 75, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
A. Václav Mašek
U stanice Vranduk
No.: 239063Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:02
akvarel, uhel, papír, 27,4 x 40 cm, papírová pasparta, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
W. Holl
The Right Honble Viscount Palmerston, K.C. C.C.B.
No.: 242411Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:04
mědirytina, 14,9 x 11,6 cm, značeno DU Enghraved by Holl from a Photograph by Mayall the propherty of Lady Palmerston, kindly lent for that purpose, papír při okraji místy zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
W. Holl
Lord Mansfield
No.: 242412Auction price: 90 CZK (4 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:06
mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by W. Holl form the original by Sir Joshua Reynolds in the possesion of Lord Mansfield, mírně zažloutlý papír, levý okraj papíru lehce pokrčen, při pravém okraji lehce zašpiněno, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 90 CZK (4 €)
Jana Reinerová
Kaliště
No.: 249521Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:08
litografie, 14,8 x 19,5 cm, sign. DU jana Reinerová, č. 26/55, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 900 CZK (38 €)
Jana Reinerová
Třeboň
No.: 255415Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:10
litografie, 4 krát 10 x 11,6 cm, sign DU Jana Reinerová, č. 41/60, soubor 4 grafik na jednom listu papíru, nepatrná šmouha na levém okrajipapíru (mimo tisk), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jana Reinerová
Ještěd
No.: 255416Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:12
litografie, 14,5 x 38,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/28, nepatrně ohnutý růžek papíru PH (nezasahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva
Pavel Kopp
Palermo - rybí trh
No.: 257030Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:14
fotografie, 2017, 16,8 x 25,4 cm, sign. PD Kopp, LD Palermo 2017, Aantiqari.at Radhošťská, , Narozen 23. 11. 1940 v Plzni.S technickou stránkou fotografie se blíže seznámil při studiu filmové a televizní techniky na pražském ČVUT. Fotografovat začal v roce 1967. V sedmdesátých letech pracoval popr…
Antonín Procházka
(1882-1945)
Muzikanti
No.: 259921Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:16
suchá jehla, novotisk, 20,3 x 26,7 cm, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 700 CZK (30 €)
Miroslav Stuchlík
Stvůra
No.: 260214Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:18
lept, akvatinta, 1979, 21,1 x 14,9 cm, sign. PD M. Stuchlík 79, č. 69/75, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Applied Graphic at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Otakar Procházka
Střechy
No.: 260216Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:20
dřevorez, 1963, 40 x 28,5 cm, sign. PD O. Procházka 63, papírová pasparta, v rozích pomuchlaný papír v místě přilepení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Frauknecht
(1925-1994)
Kytice růží
No.: 262130Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:22
suchá jehla, 1971, 32,5 x 28,7 cm, sign.LD Frauknecht 1971, č. 10/20, papír přeložen uprostřed - na pravé polovině papíru grafika, na levé polovině umístěna signatura s číslem grafiky, Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Hořánek
(1925-1995)
Obličeje
No.: 262131Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:24
serigrafie, 1985, 28 x 17,8 cm, sign. Du Hořánek 85, spodní rohy papíru pokrčeny, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of J. Obrovsky and V. Nechleba at The Academy of Fine Arts in Prague, member of JUV, The Manes Association of Fine Artists and chairman of The Hollar Association of Czech Graphic…
Current price: 500 CZK (21 €)
Vladimír Komárek
Tři čepice
No.: 262312Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Hrubý
Viadukt
No.: 262685Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Hrubý
Zkroucený strom
No.: 262686Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:30
Current price: 160 CZK (7 €)
Josef Hrubý
Na parapetu
No.: 262687Auction price: 160 CZK (7 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 18:32
Current price: 160 CZK (7 €)