• Ž. Hofmanová

    Pole

    No.: 248853

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:56

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    No.: 248854

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:57

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Moravian-Silesian Association of Fine Artists, The Association of Silesian Fine Artists in Opava, SCSVU, SCVU

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    No.: 248855

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:58

    litografie, 38 x 18 cm, značeno PD Holý, rám, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Sorrento

    No.: 248856

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:59

    litografie, 2017, 34 x 57,5 cm, sign. PD Tomáš Honz 2017, č. 13/200

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Pivoňky

    No.: 248857

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:00

    akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Z Jižních Čech

    No.: 248858

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:01

    tempera, karton, 1980, 30 x 44 cm, sign. PD Horký 80, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • F Hořánek

    Akt ženy

    No.: 248859

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:02

    tužka, papír, 1964, 27,5 x 16,5 cm, sign. PD F. Hodánek 1964, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    No.: 248860

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:03

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    No.: 248864

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:07

    litografie, 36,8 x 44,7 cm, sign. PD Mir. Houšť, autorský tisk, , the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    No.: 248865

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:08

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Svícen

    No.: 248866

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:09

    suchá jehla, 1983, 24,3 x 15,2 cm, sign. DU Karel Chaba 83, rám, autorský tisk, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    No.: 248867

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:10

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 4/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    No.: 248868

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:11

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Marie Jančová

    (1927)

    Z cyklu Starodávná města

    No.: 248869

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:12

    kombinovaná technika, sololit, 1996, 48 x 34 cm, sign. PD M. Jančová 96, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Objetí

    No.: 248870

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:13

    dřevoryt, 1967, 30,3 x 27,9 cm, sign. PD Jandová 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. K. Muller, V. Silovsky and V. Tittelbach

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • James Janíček

    Dvě tváře

    No.: 248872

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:15

    litografie, 1994, 48,8 x 36,7 cm, sign. DU Janíček 94, studied at The Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, The USA and at the atelier of prof. Sychra, Pukl and Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Věra Janoušková

    No.: 248887

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:30

    litografie, 1997, 31 x 30 cm, sign. PD V. Janoušková 97, č. 41/200

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • A. Jaroš

    Žánrový výjev

    No.: 248888

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:31

    tužka, pastel, papír, 22,5 x 30 cm, sign. PD Jaroš A., rám, vzadu věnování: V upomínku Lidušce věnuje Ada Jaroš Listopad 1933., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Jaška

    (1906-1982)

    Ženský akt

    No.: 248889

    Auction price: 950 CZK (38 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:32

    kvaš, papír, 29 x 20,8 cm, ne, rám, vzadu nalepen štítek 72. aukce Galerie Greisen s č. 242, the disciple of prof. Maratka and K. Stipl, member of SVU Ales, SVUM Hodonin, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 950 CZK (38 €)

  • Oldřich Jelen

    (1961)

    Gejša

    No.: 248890

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:33

    barevná litografie, 2019, 21 x 17,7 cm, sign. PD JELEN 2019, č. 73/100, the disciple of prof. B. Dlouhy, J. Svobodova and A. Vesely, constituent member of the group BRANA

  • Elen Jilemnická

    Kabát

    No.: 248893

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:36

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil,

  • Elen Jilemnická

    V úkrytu

    No.: 248894

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:37

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická,

  • Rudolf Jindřich

    (1882-1968)

    Houbařské zátiší

    No.: 248895

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:38

    olej, dřevo, 30 x 39,5 cm, rám, Rudolf Jindřich (21.1.1882 Touškov u Plzně - 16.4.1968 Praha) malíř, grafik a restaurátor, vystudoval v letech 1902 až 1906 vídeňskou Akademii u profesora Aloise Deluga. Krátce také studoval na pražské Akademii (1905 až 1906) u profesora Rudolfa Ottenfelda. Stál u zro…

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Biblický motiv

    No.: 248896

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:39

    litografie, akvarel, 1995, 10,6 x 14,8 cm, sign. PD J. Jíra, vzadu popsáno, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Zeď nářků

    No.: 248897

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:40

    litografie, akvarel, 1995, 10,8 x 14 cm, sign. PD J. Jíra 95, vzadu popsáno, the disciple of prof. K. Minar and M. Holy, member of Nova skupina

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 248898

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:41

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Daniela Josefusová

    The Rasmus

    No.: 248899

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:42

    litografie, 2007, 27 x 62 cm, sign. PD Daniela Josefusová 07, rám, 1/6, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    No.: 248900

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:43

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky,

  • Khön

    Pražský hrad

    No.: 248902

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:45

    olej, karton, 1926, 36,5 x 53,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky,

  • Jiřina Klimentová

    (1932-1997)

    Zátiší s ovocem

    No.: 248903

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:46

    olej, plátno, lepenka, 1984, 30 x 26 cm, sign. PD Klimentová, rám, vzadu popsáno autorem,