Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:18

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Milan Sokol

    Kostelní věže

    No.: 242474

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:20

    dřevoryt, 1986, 17,7 x 8,5 cm, značeno pod grafikou: Autor: Akad. Maliar Milan Sokol, příloha k oslavám "30 rokov Stredoslovenskej Galérie),

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Křest v Jordánu

    No.: 242475

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:22

    litografie, 1941, 29 x 19,2 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of Prof. J. Obrovsky at the Academy of Fine Artists in Prague, member of JUV

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Leo Horst

    Před domem

    No.: 242476

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:24

    lept, 11 x 13,2 cm, sign. PD Leo Horst,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Emil Pacovský

    (1879-1948)

    Souboj s medvědem

    No.: 242477

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:26

    dřevoryt, 8,2 x 6,8 cm, značeno DUEmil Pacovský: Z výzdoby knihy Sládkovičovy "Detvan" (Pův. dřevoryt), mírnězažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    No.: 242478

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:28

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:30

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    No.: 242480

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:32

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Acade…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    No.: 242481

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:34

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    No.: 242482

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:36

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 242483

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:38

    barevný lept, akvatinta, 20,7 x 25,2 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Na Kampě

    No.: 242484

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:40

    barevná akvatina, 24,5 x 19,6 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Staroměstská mostecká věž

    No.: 242485

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:42

    barevná akvatina, 23,1 x 14,9 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    U Týnského chármu

    No.: 242486

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:44

    barevná akvatinta, mezzotinta, 23 x 15 cm, sign. PD Souček, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Martenek

    (1933)

    Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)

    No.: 240161

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:46

    tisk, 1997, 10,5 x 7,2 cm, z druhé strany je natištěný kalendář na rok 1998,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Uvnitř jablka

    No.: 240168

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:48

    suchá jehla, 1979, 20,5 x 16,3 cm, sign. PD 1979, č. 3/70,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Jaroslav Cheben

    Ve vlnách (Ex Libris E. G.)

    No.: 240174

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:50

    lept, 1984, 9,8 x 4,5 cm, sign. DU J. Cheben 84,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Zkřížené ruce

    No.: 240242

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:52

    suchá jehla, 2010, 11,5 x 8,5 cm, sign. DU Tomáš Hrivnáč 2010, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    No.: 240714

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:54

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • J Černý

    Most přes řeku

    No.: 240727

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:56

    linoryt, 1961, 19,5 x 19,6 cm, sign. PD J. Černý, papír na okrajích nepatrně zažloutlý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Ulička u kostela

    No.: 240728

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 20:58

    linoryt, 1961, 19 x 17 cm, sign. PD J. Černý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • J Černý

    Brána do domu

    No.: 240729

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:00

    linoryt, 1961, 19,1 x 18 cm, sign. PD J. Černý, horní okraj papíru zažloutlý,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Za betlémskou hvězdou

    No.: 240730

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:02

    dřevoryt, 13,8 x 8,2 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Paulus

    Horská scenerie

    No.: 240755

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:04

    olej, sololit, 1994, 47,8 x 68 cm, sign. PD Paulus 94, rám,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Paulus

    No.: 240756

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:06

    olej, sololit, 1998, 48,7 x 33,3 cm, sign.LD Paulus 98, rám,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Paulus

    Rybník

    No.: 240757

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:08

    olej, sololit, 1997, 33,5 x 51,4 cm, sign. "D Paulus 97, rám,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Paulus

    Červánková krajina

    No.: 240758

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:10

    olej, sololit, 1995, 19,4 x 28,2 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu oděrka,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Paulus

    Podvečerní krajina

    No.: 240759

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:12

    olej, sololit, 1994, 19,4 x 30,3; cm, sign. LD Paulus 94, rám,

  • Ladislav Paulus

    Kytice lučních květů

    No.: 240760

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:14

    olej, sololit, 1995, 27,8 x 19 cm, sign. LD Paulus 95, rám, na rámu místy odérky,

  • S. Imramovská

    Slunečnice

    No.: 240786

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 06. 02. 2020 21:16

    dřevoryt, 1974, 24 x 16,2 cm, sign. PD S. Imramovská 74, zažloutlý papír, pravý okraj papíru otřepen, PD a PH na papíru skvrna od vody,

    Current price: 200 CZK (8 €)