• Maurits Cornelis Escher

    (1898-1972)

    Nástěnný kalendář 2011

    No.: 248832

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:35

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 66 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Paul Emil Felix

    Dívka s andělem

    No.: 248833

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:36

    akvatinta, 17,4 x 12,3 cm, sign. PD P. E. Felix, rám, mírně zažloutlý papír, v horních rozích skvrny od vody, nezasahuje do tisku, na rámu oděrky,

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Petr Fiala

    (1969)

    Sestry

    No.: 248834

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:37

    barevná litografie, 2013, 59 x 75,5 cm, VD Fiala, č. 4/40

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice I.

    No.: 248835

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:38

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 32 x 22 cm, sign. LD Marie Filippovová 2017, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Marie Filippovová

    Kompozice II.

    No.: 248836

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:39

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miroslav Fišák

    Dům

    No.: 248837

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:40

    suchá jehla, 1976, 14,5 x 20,5 cm, sign. PD Fišák Miroslav 76, rám, č. 4/25

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Alfred Fuchs

    (1925-2003)

    Karlův most

    No.: 248838

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:41

    litografie, 1975, 22 x 57 cm, sign. DU PB A. Fuchs 75, rám, 4/80, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. V. Rada at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Abraham Hadad

    (1937)

    Le Canapé

    No.: 248841

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:44

    litografie, 57,5 x 46 cm, sign. PD A. Hadad, pasparta, č. 51/56, pasparta mírně otřepená,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Adolf Hajduček

    (1911-1971)

    Pramen Ostravice

    No.: 248842

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:45

    olej, karton, 31 x 22 cm, sign. LD A. Hejduček, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    No.: 248843

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:46

    olej, karton, 48 x 33,3 cm, sign. PD J. Häring, rám,

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Jaromír Hauptmann - Sedláček

    (1899-?)

    Horská krajina

    No.: 248845

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:48

    olej, karton, 32 x 44 cm, sign. PD J. Sed. Hauptmann, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Josef Ullmann

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Hauschka

    Červánky

    No.: 248846

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:49

    litografie, 2010, 24 x 54 cm, sign. PD Jiří 2010, rám, 14/150, nově adjustováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Máchův dům č. p. 551 Karlovo náměstí

    No.: 248847

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:50

    akvarel, tužka, papír, 1940, 45,5 x 32,5 cm, sign. PN VHejna 1940, LD popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek at The University of Architecture in Prague, studied at Ecole des Beaux Arts v Paris, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Hendrych

    Postava

    No.: 248849

    Auction price: 380 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:52

    litografie, 2009, 30 x 21 cm, sign. PD Hendrych, č. 2/50, vzadu natištěno Premie Umělecké besedy, cca 2 cm natržený a podlepený levý dolní rok , , the disciple of prof. J. Wagner and J.Kavan at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, postgraduate study at the atelier of prof. Hladik …

    Current price: 380 CZK (16 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Údolí řeky Vinodolčice

    No.: 248850

    Auction price: 7.500 CZK (300 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:53

    akvarelový pastel, papír, 1976, 30 x 42 cm, LD M. Hlobilová, vzadu štítek s popisem,

    Current price: 7.500 CZK (300 €)

  • Marie Hlobilová-Mrkvičková

    (1903-1999)

    Večer

    No.: 248851

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:54

    akvarelový pastel, papír, 1970, 29 x 41 cm, sign. PD M. Hlobilová, vzadu popsáno,

  • Josef Hník

    No.: 248852

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:55

    bromostříbrná fotografie, 2006, 30 x 24,5 cm, sign. PD Hník 2006, vzadu nalepen štítek Czech center of photography s popisem, , studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Ž. Hofmanová

    Pole

    No.: 248853

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:56

    olej, plátno, 1985, 33 x 35 cm, sign. PD Ž. Hofmanová 85, rám,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Důl Petr Cingr v Ostravě

    No.: 248854

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:57

    litografie, 1959, 32,3 x 50,7 cm, sign. PD Holas 59, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Obrovsky and K. Minar at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Moravian-Silesian Association of Fine Artists, The Association of Silesian Fine Artists in Opava, SCSVU, SCVU

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    No.: 248855

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:58

    litografie, 38 x 18 cm, značeno PD Holý, rám, , the disciple of J. Preisler, V. Bukovac, J. Obrovsky and M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, founder of the group Ho-Ho-Ko-Ko, member of The Umelecka beseda, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Grap…

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Sorrento

    No.: 248856

    Planned termination: 29. 09. 2020 11:59

    litografie, 2017, 34 x 57,5 cm, sign. PD Tomáš Honz 2017, č. 13/200

  • Marta Horáková

    (1911-2010)

    Pivoňky

    No.: 248857

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:00

    akvarel, karton, 63 x 87 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Z Jižních Čech

    No.: 248858

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:01

    tempera, karton, 1980, 30 x 44 cm, sign. PD Horký 80, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • F Hořánek

    Akt ženy

    No.: 248859

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:02

    tužka, papír, 1964, 27,5 x 16,5 cm, sign. PD F. Hodánek 1964, rám

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Bedřich Hoser

    (1885-1961)

    Odpočinek

    No.: 248860

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:03

  • Miroslav Houšť

    Šumavská vzpomínka

    No.: 248864

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:07

    litografie, 36,8 x 44,7 cm, sign. PD Mir. Houšť, autorský tisk, , the disciple of prof. K. Soucek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czech Fine Artists

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Difficulity

    No.: 248865

    Auction price: 3.300 CZK (132 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:08

    suchá jehla, 1991, 26,5 x 17,7 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 1991, rám, č. 19/20, rám lehce poškozen, , studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Svícen

    No.: 248866

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:09

    suchá jehla, 1983, 24,3 x 15,2 cm, sign. DU Karel Chaba 83, rám, autorský tisk, the private study

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý

    No.: 248867

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:10

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 4/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jan Chaloupek

    Kahau nosatý II.

    No.: 248868

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:11

    laser print, pastel, 2007, 31 x 21,5 cm, sign. PD JChaloupek 07, č. 3/100, vydáno v sérii 100 výtisků číslovaných 1 až 100, the disciple of M. Rostinska, P. Brazda a J. Zezula

    Current price: 100 CZK (4 €)