• Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:49

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:50

    litografie, 20 x 15,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:51

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    Položka č.: 243363

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:52

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    Položka č.: 243365

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:53

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Zimní krajina

    Položka č.: 243366

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:54

    olej, plátno, karton , 39 x 53,5 cm, sign. PD Sedláček, při okrajích odřené plátno, v rozích dírky po špendlíkách, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    Položka č.: 243367

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:55

    olej, karton, 33 x 52,8 cm, sign. LD Sedláček, v rozích kartonu dírky po špendlích, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    Položka č.: 243368

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:56

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    Položka č.: 243369

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:57

    litografie, 21,4 x 28,1 cm, značeno na kameni PD Forain, uprostřed přeloženo, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    Položka č.: 243370

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:58

    dřevoryt, 1937, 32,3 x 24 cm, sign. PD V Sychra, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU, spoluzakladatel SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 243371

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 10:59

    litografie, 48,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Vodrážka, č. 24/50, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    Položka č.: 243372

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:00

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Prorok

    Položka č.: 243373

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:01

    dřevoryt, 39,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Mlácení obilí

    Položka č.: 243374

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:02

    kolorovaná litografie, 22,5 x 37 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    Položka č.: 243375

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:03

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, antiqari.at Radhošťská, studoval architekturu na VUT v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na loďce před Národním divadlem

    Položka č.: 243376

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:04

    litografie, 20,5 x 33,3 cm, sign. PD, zažloutlý papír, při pravém okraji natrženo, v rohu PD zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hraba

    (1938)

    Zámek

    Položka č.: 243377

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:05

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna, antiqari.at Radhošťská, studium na ČVUT a PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    Položka č.: 243378

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:06

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    Položka č.: 243380

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:08

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    Položka č.: 243381

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:09

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    Položka č.: 243382

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:10

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    Položka č.: 243383

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:11

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Voraři

    Položka č.: 243388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:12

    dřevoryt, 32,3 x 21,3 cm, sign. PD, papírová pasparta, LN skvrna od vody a papír drobně natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    Položka č.: 243389

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:13

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, antiqari.at Radhošťská, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Pr…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    Položka č.: 243390

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:14

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    Položka č.: 243391

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:15

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Matka

    Položka č.: 243392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Severa

    Kytice růží

    Položka č.: 243393

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (41 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:17

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Odvárko

    (1911)

    Jadranské pobřeží

    Položka č.: 243394

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:18

    akvarel, papír, 30,3 x 61 cm, sign. PD S. Odvárko, rám, vzadu nalepen štítek Dílo a razítko ČFVU, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bodlák

    Položka č.: 243395

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:19

    litografie, 1988, 39 x 14 cm, sign DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook