Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Die Statt Eger am Wasser Eger

    No.: 1056

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:20

    dřevoryt, 28,9 x 35,5 cm, zažloutlý papír, uprostřed přeložený; místy papír pokrčený nebo poškozený, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    No.: 1088

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Charlotta Cordayová, vražedkyně Jeana-Paula Marata

    No.: 1143

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:47

    rytina, 43,2 x 28,1 cm, papír ohmataný, zatekliny mimo tisk, četné hnědé skvrnky, i v tisku, zažloutlý papír, lepenka na zadní straně papíru, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Testament de Louis XVI

    No.: 1147

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:51

    rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Dobytí Bastily

    No.: 1148

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 12:52

    rytina, 26 x 35,4 cm, okraje papíru otrhané a odřené, papír je ohmataný a pošpiněný a celkově zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • neznámý autor

    San Francisco Illustrated 1900 / Souvenirs Photo-gravure 1900

    No.: 1380

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 16:44

    bibliofilie, 20 heliogravur Ze San Francisca zač. 20 stol. včetně slavného The Cliff House, tisk Albertype Co, Brooklyn, N.Y., vydal Cunningham, Curtiss & Welch, San Francisco 1909, sešit se šňůrkou, pokrčené okraje listů, ob. zašlá při krajích poškozená, vazba poškozená, Provenance: Antiquarian Ost…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mostecká věž

    No.: 1540

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 19:24

    bromostříbrná fotogragie, 22,3 x 21,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Rodinný výjev I.

    No.: 1597

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 24. 05. 2024 20:21

    tuš, pauzovací papír, 23 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.