• Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Tělo (Spisy IV.)

    No.: 527

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neurčený autor

    Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla

    No.: 521

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor

    No.: 513

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, dřevoryty vyzd. M. Florian, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ex. 385/400 na dílovém antiku (celk. 1000 výtisků), ed. Atlantis, upr. Fr. Balcar, volné archy v ob., 180s., flíčky na hřbetu obálky, lehce zažloutlý papír, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Adolf Hoffmeister

    (1902-1973)

    G.K. Chesterton: Klub podivných živností

    No.: 511

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vyd. L. Kuncíř, Praha, 1928, ex. 6/10 na ručním papíře Van Gelder, plkžn. převazba, pův. ob. vevázána vzadu, 148s., drobně odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna

    No.: 499

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, obálka, frontispis, dvoubarevný titul, 63 vinět a v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, edice Čeští autoři, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1912, pův. brož, 86s., lehce pokrčené přesahy obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of F…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Vladimír Thiele: Navečer

    No.: 496

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, osobní věnování autora Fr. Koblihovi na patitulu, portrét F.K. barev. dřevorytem ve frontispisu, 4x barev. dřevoryt s iniciálou, dřevoryt a podpis v tiráži J. Lukavský, tisk Vlad. Bujárek, vydáno Františku Koblihovi k sedmdesátým pátým narozeninám, Praha 1952, orig. brož, ex. 56/150, 3…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky

    No.: 492

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Bibliofilie, 2x sign. rytina J. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1997, sest. P. Kneidl, ob. a typ. M. Albich, 650 výtisků, volné listy v obálce, 15s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academ…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Břetislav Štorm

    (1907-1960)

    Franz Herwig: Svatý Šebestian z Weddingu

    No.: 665

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, výzdoba B. Štorm, 9. sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1930, Ex. 12/100 Van Gelder, 29 s., brož, drobné skvrny na papíře, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Mariana Alcoforado: vyzdPortugalské listy

    No.: 662

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vyzdobil V. Mašek, překlad H. Jelínek, typo. K. Dyrynk, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, Ex. 29/200, Pannekoeku, 53 s., brož, obálka lehce zašpiněná, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Art…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Otakar Březina: Hudba pramenů

    No.: 649

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 5 dřevorytů a 5 kreseb Fr. Bílek, Odkaz, Praha 1918, 51 s., plpl. dobová převazba, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Dílo Rudolfa Majera

    No.: 643

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, lept V. Silovský, vydal Arthur Novák, Praha 1927, Ex. 49/135, 128 s., polopergamen. vazba, vybledlé okraje, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jakub Deml: Moji přátelé

    No.: 680

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 3x dřevoryt Fr. Bílek, vydal autor, Jinošov na Moravě 1917, II. vydání, Ex. 462/500, 58 s., karton. vazba, natržený hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Zdeněk Rykr

    (1900-1940)

    Michal Mareš: Přicházím z periferie

    No.: 729

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, podpis M. Mareše, ilustrace Zd. Rykr, vydala Revolta, Praha 1925, Ex. 59/1000 na holandském papíru, 83 s., karto vazba, při okrajích odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jan Herben

    (1857-1936)

    T. G. Masaryk

    No.: 717

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    3x kniha s podpisem, 15 x 11,5 cm, autorem podepsané tři svazky, vyd. SVU Mánes, r. 1928, edice Zlatoroh, pův. vazba, 1007s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Milostná píseň

    No.: 710

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 17 x 12,5 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1954, pův. clpl. vazba s obálkou, 8717 x 12,5s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Jaroslav Seifert

    (1901-1986)

    Odlévání zvonů

    No.: 709

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 17 x 12 cm, podpis autora na titl. straně, vyd. Československý spisovatel, Praha, 1967, pův. clpl. vazba s obálkou, 63s., obálka opotřebena, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • více autorů

    Hanzelka, Zikmund: Afrika snů a skutečnosti

    No.: 707

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    3x kniha, 25 x 18 cm, podpisy obou autorů v prvním svazku, vyd. Orbis, Praha, 1955, 3x pův. clpl. vazba s obálkou, 238+268+231s., obálky potrhány, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Svěrák Smoljak

    Filmové komedie

    No.: 705

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. na patitulu Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak, vyd. Kruh, Hradec Králové, 1991, pův. clpl. vazba s ob., 191s., ob. opotřebena, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Ladislav Mňačko

    (1919-1994)

    Kde končí prašné cesty

    No.: 703

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na tit. listě L. Mňačko, vyd. ČS spisovatel, Praha, 1963, pův. clpl. vazba s ob., 197s., lehce opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Kahuda

    (1965-2023)

    Exhumace

    No.: 702

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na tit. listě V. Kahuda, vyd. Petrov, Brno, 1998, pův. brož, 144s., lehce očetá, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Kahuda

    (1965-2023)

    Veselá bída

    No.: 701

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na patitulu V. Kahuda, vyd. Petrov, Brno, 1997, pův. brož, 136s., lehce očetá, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Kresba a rukopis

    No.: 780

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    uhel, papír, rukopis, 34 x 24,5 cm, kresba, rukopis s podpisem H. Bohman, papír s rukopisem nalepen, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vojtěch Preissig

    (1873-1944)

    3x dopisnice

    No.: 42

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    dopisnice, 3ks dopisnic podle amerických revolučních posters mistra V. Preissiga a s jeho svolením, texty citace E. Beneše, M. Hodži a výkon. výboru Čs. obce legionářské, nedat. (1938), velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Architecture and…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Různí autoři

    Skupina Ra (6. svazek edice)

    No.: 246

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    katalog, sborník s texty a s vyobr. děl (Istler, Koreček, L. Kundera, B. Lacina, Z. Lorenc, V. Reichmann, V. Tikal, V. Zykmund), vyd. v Brně, 1947, při příležitosti první výstavy Skupiny, upr. V. Zykmund, ob. V. Reichmann, přiložen list se seznamem vyst. prací (76), sešit, 36s., drobné oděrky při ok…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Petr Kropotkin: Mladým lidem

    No.: 240

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Fr. Borový, Praha 1920, 68 s., brož., zažloutlý papír, rozpadlá, potrhaná obálka , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Jules Romains: Na březích Villette

    No.: 238

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka J. Čapek, vydal Alois Srdce, Praha 1920, 102 s., brož., obálka při okrajích lehce zašlá, jinak dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    S.K. Neumann: Ať žije život!

    No.: 237

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 14 ilustrací -11 kreseb a 3x linoryt a obálka linorytem Jos. Čapek, Volné úvahy o novém umění, úv. slovo V. Nebeský, VIII. sv. Edice Června, vyd. Fr. Borový, Praha 1920, orig. brož, vazba rozpadlá, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Apli…

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Dobře to dopadlo aneb Tlustý pradědeček, lupiči a detektivové

    No.: 394

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 1. vydání, vyd. Fr. Borový, Praha, 1932, pův. nakl. clpl. vazba, 72s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Vladimír Holan

    (1905-1980)

    Oblouk; Září 1938; První testament

    No.: 722

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    3x kniha, podpis a věnování před titul. listem Vl. Holan, vydal Fr. Borový, Praha 1941, 4. sv. České básně, 46 s., plpl. vazba bez obálky, drobné skvrny na papíře, dobrý stav; podpis v titulu Vl. Holan, vydal Fr. Borový, Praha 1938, 13. sv. České básně, 39 s., clpl. vazba bez obálky, vazba lehce na …

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Jaroslav Bednář: Proud světla

    No.: 755

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obálka V. Mašek, vydal Evžen K. Rosendorf, Praha 1926, 37 s., nerozřezáno, brož, rozlepená vazba, obálka lehce zažloutlá a zašpiněná, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, m…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.