Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Životopis trochu jinak
No.: 67Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
samizdat, podp. s datací 2.3.91 na tit. listě B. Hrabal, ed. pozn. V.K. (Václav Kadlec), na tit. listě údaj Pásmo 1988, jinak bez. nakl. údajů, kvalitní dobová xeroxová kopie, volné archy v ob., 27s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Proluky
No.: 63Auction price: 1.000 CZK (42 €)
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Říjen - listopad - prosinec 1985, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy, 284s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Svatby v domě - dívčí románek
No.: 61Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Příliš hlučná samota
No.: 60Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Bohumil Hrabal
(1914-1997)
Vita nuova - kartinky
No.: 62Auction price: 1.000 CZK (42 €)
samizdat, na tit. listě podpis autora s datací 21.6.87, na tit. listě uvedeno Lisopad proinec 84 Leden únor 85, kvalitní dobová xeroxová kopie, bez tiráže, volné archy v krycím obalu, 276s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Jaroslav Foglar
(1907-1999)
60 veselých a vážných příběhů slavného a vzorného chlapeckého klubu Rychlé šípy
No.: 303Auction price: 1.000 CZK (42 €)
sešit, čtyřčíslo 39-42 druhého ročníku časopisu Vpřed, výběr ze starších příběhů Rychlých šípů z Mladého hlasatele, vydala Mladá fronta, Praha 1947, 66 s., části původní obálky nalepené na papír. deskách, zašpiněný papír, skvrny na papíře , Provenance: Antiquarian Ostrovní
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Za českou samostatnost
No.: 41Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Vojtěch Preissig
(1873-1944)
Výstava grafických prací a kreseb Vojt. Preissiga
No.: 38Auction price: 1.000 CZK (42 €)
katalog, propagační tisk k první Preissigově samostatné výstavě s barevným leptem (nesign.) v příloze, vyd. Česká Grafika, Praha, 1907, pro Topičův Salon, tisk E. Grégr, sešit, 10s. + ob., velmi dobře zachováno!, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Ohmann at The Academy of Arts, Archite…
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Josef Sudek
(1896-1976)
Fotograf a muzika
No.: 285Auction price: 1.000 CZK (42 €)
fotografická kniha, 23,5 x 18,5 cm, 10x bar. fotografie z dokumentu režisérky E. M. Bergerové z roku 1974, foto: J. Promberger, fotografie nalepeny na plátěných stránkách, vložena čb. fotografie Josefa Sudka a režisérky E. M. Bergerové, clpl. vazba, vazba místy zašpiněna, dobrý stav, Provenance: Ant…
Karel Teige
(1900-1951)
Karel Schulz: Sever, Jih, Východ, Západ
No.: 614Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, Devětsil, obálka K. Teige a J. Krejcar, vydali Vortel & Rajman, Praha 1923, 137 s., brož, obálka zašlá, při okrajích pokrčená, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied History of Art at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague and at The School of Bauhaus …
Václav Jansa
(1859-1913)
Stará Praha
No.: 568Auction price: 1.000 CZK (42 €)
brož, 29 x 22 cm, 100 reprodukovaných akvarelů, vyd.B. Kočí, Praha, pův. brož, clpl. desky, lehce potrháno při okrajích hřbetu, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Josif Alexandrovič Brodskij
(1940-1996)
Velká elegie
No.: 416Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Jiří Kolář
(1914-2002)
Očitý svědek
No.: 413Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Landovský
(1936-2014)
Sanitární noc
No.: 410Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, divadelní podívaná o dvou částech, začátku, přestávce a konci, světlá řada, vydala Edice Expedice, Praha 1983, sv. 176, strojopis na cigaretovém papíře, 104 s., clpl. vazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Václav Havel
(1936-2011)
Asanace
No.: 408Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Váchal
(1884-1969)
Sedmero hlavních hříchů
No.: 370Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, faksimile původního Váchalova vydání z roku 1912 v rozměrech originálu, 10 barev. a 1 čb. titulní linoryt, litografie Reprostudio Danek, vydala Argestea, Praha 1995, volné listy v v deskách, 13 listů, velmi velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda…
Josef Váchal
(1884-1969)
Miloslav Zich: Šepot bříz
No.: 354Auction price: 1.000 CZK (42 €)
bibliofilie, dřevoryt ve frontispise J. Váchal, úprava O. Menhart, vydal Václav Pour, Praha 1943, Pourova edice, 500 výtisků, 70 s., nerozřezáno, brož, obálka při okrajích pokčená, lehce poškozená, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of A. Kalvoda and R. Bem, constituent…
Zdeněk Burian
(1905-1981)
Peter Jerndorff - Jessen: Severní hvězda
No.: 327Auction price: 1.000 CZK (42 €)
kniha, 6 čb. kvašů a lepená kresba na vazbě Z. Burian, edice S puškou a lassem, vydali Toužimský a Moravec, Praha 1936, pův. nakladatel. plpl. vazba, 194 s., lehce zkosený hřbet, hřbet a desky odřené, jinak dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky and J. Obrov…
Ludmila Jiřincová
Písně ostrovů a bídy
No.: 591Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Dante Alighieri
(1265-1321)
La Divina Commedia (Inferno I.+II.)
No.: 456Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Různí autoři
Mladé proudy
No.: 450Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Jindřich Waldes
(1876-1941)
Novoroční přání Prokopu Tomanovi ml.
No.: 823Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Jindřich Waldes
(1876-1941)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 822Auction price: 1.000 CZK (42 €)
více autorů
Le Miroir
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Arnošt Grund
(1844-1918)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 845Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Alena Ladová
(1925-1992)
Drobná kolekce podpisů, korespondence a originální kresby Aleny Ladové
No.: 768Auction price: 1.000 CZK (42 €)
více autorů
Konvolut podpisů osobností české literatury
No.: 769Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Rastislav Michal
Intimní motivy
No.: 438Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Adina Mandlová
(1910-1991)
Konvolut materiálů
No.: 781Auction price: 1.000 CZK (42 €)