-
František Havránek
(1887-1964)
Dopis Prokopu Tomanovi st.
No.: 836Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis, 1952, 21 x 30 cm, Krásně vyvedený rukopisný dopis s podpisem z 25.1.1952, v původní obálce značená Tatranské múzeum v PopraděMalíř, speleolog, projektant, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Karel Krofta
(1896-1974)
Dopis Prokopu Tomanovi ml.
No.: 830Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
dopis a pohlednice, 1947, 23 x 35 / 14 x 9 cm, Strojopisný dopis s podpisem z 27.2.1947, v původní obálce; vlastnoručně psaná pohlednice ze 4.III.1947 s podpisem V. K. Krofta (básník a prozaik), Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Výstava francouzského umění XIX. a XX. století
No.: 249Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, vzácný katalog výstavy v Obecním domě v úpravě Jaroslava Bendy, obs. reprodukce děl: Picasso, Braque, Derain, Rousseau, Modigliani aj., přiložena brožura se stručnější verzí katalogu (soupis bez reprodukcí), vyd. S.V.U. Mánes, Praha, 1923, pův. brož, zažloutlé listy, lehce opotřebený hřbet,…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Kubišta
(1884-1918)
Posmrtná výstava Boh. Kubišty
No.: 248Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
katalog, zcela vzácně se objevující katalog posmrtné výstavy B. Kubišty s úvodním slovem J. Zrzavého, vyd. Krasoumná jednota, Dům umělců, Praha, 1920, obs. sezn. 88 vyst. obrazů a kreseb, 2x dvojlist (17,5 x 11cm), trochu opotřebeno, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Hudebníci a operní pěvci
No.: 789Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Dědina
(1870-1955)
Kresby a pohlednice
No.: 779Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tužka, papír, tisk, 34 x 24 cm, 2x sign. kresba J. Dědina, 3x pohlednice, 2x portrétní fotografie autora, vše kromě měnší kresby nalepeno na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. F. Zenisek, J. V. Myslbek and M. Pirner, member of The Union of Fine Artists
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Fučík
(1890-1955)
Dopis a kresby
No.: 798Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x kresba, rukopis, 22 x 17 cm, 2x sign. kresba J. Fučík (Paris 1925, V. K. Blahník režíruje v Litoměřicích Plukovníka Švece), 1x ručně psaný a podepsaný dopis, pův. obálka, adresát V. K. Blahník, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Marysko
(1915-1988)
Rukopis s podpisem
No.: 775Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
podpis, papír, 33 x 24 cm, rukopis s podpisem na papíře, přiložená fotografie nalepena jen v horní části, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Kubelík
(1880-1940)
Fotografie s podpisem
No.: 786Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
2x podpis, 23,5 x 17 cm, fotografie umělce s věnováním a podpisem, podpis na pap. kartičce nalepené na papíře, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jindřich Jindřich
(1876-1967)
Konvolut podpisů
No.: 784Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
tuš, papír, 34 x 24 cm, soubor podpisů hudebního skladatele Jindřicha Jindřicha, 3x rukopis s podpisem na pap. kartičce, 1x podepsaná kabinetní fotografie, 2x přiložená fotografie, vše nalepeno na papíře, 1x přiložená volná pohlednice s rukopisem a podpisem, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážd…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Selský žalm
No.: 539Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Asso…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Alois Jirásek: Nevolnice
No.: 538Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu, úprava a il. C. Bouda, vyd. ELK, Praha, 1936, ex. B9 na dřevaprostém papíře, obyč. clpl. přev., 119s., dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka besed…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Max Švabinský
(1873-1962)
Satyr
No.: 537Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, podp. s věn. na patitulu M. Švabinský, vyd. Tvar, Praha, 1950, obs. 20 reprod. grafických listů k veršům Victora Huga (přel. Svatopluk Kadlec) a předmluvu V. Denksteina, volné listy v pův. ob., uloženo v polopl. karton. pouzdře, 64s., dobrý stav , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Různí autoři
Ztichlá klika 1
No.: 534Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Křižovatky (Spisy III.)
No.: 532Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Marynčák
Sfinga, již nazýváme světem
No.: 529Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Richard Marynčák
Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy
No.: 528Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fráňa Šrámek
(1877-1952)
Tělo (Spisy IV.)
No.: 527Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michael Florian
(1911-1984)
Robert Louis Stevenson: Putování s oslicí do hor
No.: 513Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, dřevoryty vyzd. M. Florian, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1948, ex. 385/400 na dílovém antiku (celk. 1000 výtisků), ed. Atlantis, upr. Fr. Balcar, volné archy v ob., 180s., flíčky na hřbetu obálky, lehce zažloutlý papír, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Adolf Hoffmeister
(1902-1973)
G.K. Chesterton: Klub podivných živností
No.: 511Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
kniha, vyd. L. Kuncíř, Praha, 1928, ex. 6/10 na ručním papíře Van Gelder, plkžn. převazba, pův. ob. vevázána vzadu, 148s., drobně odřené desky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of Devetsil, ex-commisary of UNESCO
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Kobliha
(1877-1962)
Jiří Karásek ze Lvovic: Zazděná okna
No.: 499Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, obálka, frontispis, dvoubarevný titul, 63 vinět a v textu vše dřevorytem Fr. Kobliha, edice Čeští autoři, vydala Kamilla Neumannová, Praha 1912, pův. brož, 86s., lehce pokrčené přesahy obálky, velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of F…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Lukavský
(1924-1984)
Vladimír Thiele: Navečer
No.: 496Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, osobní věnování autora Fr. Koblihovi na patitulu, portrét F.K. barev. dřevorytem ve frontispisu, 4x barev. dřevoryt s iniciálou, dřevoryt a podpis v tiráži J. Lukavský, tisk Vlad. Bujárek, vydáno Františku Koblihovi k sedmdesátým pátým narozeninám, Praha 1952, orig. brož, ex. 56/150, 3…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vzpomínky bibliotekáře a bibliofila Bohumíra Lifky
No.: 492Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Bibliofilie, 2x sign. rytina J. Bouda, vyd. Spolek českých bibliofilů, Praha, 1997, sest. P. Kneidl, ob. a typ. M. Albich, 650 výtisků, volné listy v obálce, 15s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academ…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Břetislav Štorm
(1907-1960)
Franz Herwig: Svatý Šebestian z Weddingu
No.: 665Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, výzdoba B. Štorm, 9. sv. edice Philobiblon, vydal L. Kuncíř, Praha 1930, Ex. 12/100 Van Gelder, 29 s., brož, drobné skvrny na papíře, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Mariana Alcoforado: Portugalské listy
No.: 662Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, vyzdobil V. Mašek, překlad H. Jelínek, typo. K. Dyrynk, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, Ex. 29/200, Pannekoeku, 53 s., brož, obálka lehce zašpiněná, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Art…
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílek
(1872-1941)
Otakar Březina: Hudba pramenů
No.: 649Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 5 dřevorytů a 5 kreseb Fr. Bílek, Odkaz, Praha 1918, 51 s., plpl. dobová převazba, zažloutlé listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Dílo Rudolfa Majera
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, lept V. Silovský, vydal Arthur Novák, Praha 1927, Ex. 49/135, 128 s., polopergamen. vazba, vybledlé okraje, lehce odřené rohy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Bílek
(1872-1941)
Jakub Deml: Moji přátelé
No.: 680Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 3x dřevoryt Fr. Bílek, vydal autor, Jinošov na Moravě 1917, II. vydání, Ex. 462/500, 58 s., karton. vazba, natržený hřbet, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Pirner at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Rykr
(1900-1940)
Michal Mareš: Přicházím z periferie
No.: 729Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, podpis M. Mareše, ilustrace Zd. Rykr, vydala Revolta, Praha 1925, Ex. 59/1000 na holandském papíru, 83 s., karto vazba, při okrajích odřená, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED