Julie Joujová

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    No.: 224024

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 11. 02. 2020 15:28

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (36 €)