Julie Joujová

  • Julie Joujová

    Vzor na fraku ke dvoru Ludvíka XVI.

    No.: 224024

    Auction price: 800 CZK (29 €)

    Planned termination: 01. 06. 2020 15:09

    olej, papír, 1890, 27 x 10 cm, sign. vzadu, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (29 €)