Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 239642

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 11. 03. 2020 14:45

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)