Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 24. 09. 2020 14:05

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 248898

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 29. 09. 2020 12:41

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.200 CZK (88 €)