Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 239642

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 14:07

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 254545

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 05. 2021 15:18

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Překvapení

    Položka č.: 249526

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 03. 06. 2021 21:10

    litografie, 31 x 19,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, rám, na rámu odérky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)