Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 245774

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:14

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Indka

    Položka č.: 245726

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:15

    lept, 4,7 x 6 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Ryba

    Položka č.: 235975

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 13. 07. 2020 18:16

    dřevořez, 13 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

    Odhadní cena: 3 000 - 4 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    Položka č.: 243392

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 21. 07. 2020 11:16

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.800 CZK (67 €)