Padalík

  • Padalík

    Jeřáby u Studnic

    No.: 281863

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Planned termination: 22. 05. 2024 18:38

    olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (30 €)