Padalík
Jeřáby u Studnic
No.: 281863Auction price: 700 CZK (30 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:38
olej, karton, 33,5 x 69 cm, sign. PD Padalík, rám, Obec Studnice ležící jižně od města Hlinska patří mezi nejstarší lidská sídliště v celé oblasti Českomoravské vysočiny., Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)