Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Sklenička s čepicí

    No.: 224720

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 15:09

    suchá jehla, 1993, 15 x 22,6 cm, sign. PD VKomárek 93, č. 97/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Komárek

    Léda s labutí

    No.: 237738

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 08. 04. 2020 17:08

    suchá jehla, 22 x 15,5 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 6/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Vladimír Komárek

    Vyznamenání

    No.: 244025

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:01

    suchá jehla, 27,2 x 31 cm, sign. DU V. Komárek, při okrajích mimo tisk 3 x natrženo cca 1 cm, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Dvě masky

    No.: 244026

    Planned termination: 14. 04. 2020 12:02

    suchá jehla, 1967, 30,1 x 38 cm, sign. DU V. Komárek, a.t. , při levém okraji mimo tisk skvrnka od tiskací barvy, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Pohár a rukavičky

    No.: 244294

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:31

    dřevoryt, 22,5 x 29,3 cm, sign. DU VKomárek, papír mírně zažloutlý, kolem tisku výraznější zažloutlý rámeček, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    No.: 244295

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:32

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

  • Vladimír Komárek

    Člun

    No.: 244296

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:33

    lept, 20,6 x 21,8 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Tvář a ptáci

    No.: 244298

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 16:35

    litografie, 15,2 x 10,5 cm, sign. DU VKomárek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Čepice

    No.: 238954

    Auction price: 650 CZK (26 €)

    Planned termination: 27. 04. 2020 21:56

    Current price: 650 CZK (26 €)

  • Vladimír Komárek

    Prázná židle

    No.: 241857

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:56

    suchá jehla, 11,5 x 7,1 cm, sign. PD V. Komárek , č. 40/45, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Vladimír Komárek

    Houslista

    No.: 241858

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 20:58

    dřevoryt, 19,8 x 9 cm, sign. PD V. Komárek, č. 45/100, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Spící muž

    No.: 241859

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:00

    suchá jehla, 12 x 11,5 cm, sign. PD V. Komárek , č. 19/20, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Topoly

    No.: 241860

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:02

    suchá jehla, 18,5 x 12 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Housle

    No.: 241861

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 21:04

    suchá jehla, 14,5 x 11 cm, sign. DU V. Komárek, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 22:10

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    No.: 243695

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 23:40

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 800 CZK (32 €)