Listy

    No.: 237069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Les

    No.: 237151

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:18

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    No.: 237152

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:20

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    No.: 237159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:02

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 237512

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:18

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na lodích

    No.: 242433

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:10

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    No.: 242446

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    No.: 242451

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:32

    tisk, 9,5 x 6,8 cm, značeno PD 43, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    No.: 242456

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    No.: 242462

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:54

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    No.: 242463

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:56

    ocelorytina, 5 x 3,5 cm, sign. PD jakubovski,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    No.: 242465

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:00

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    No.: 242470

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:06

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    No.: 242472

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:10

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    No.: 242473

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:12

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk),

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Stará lávka

    No.: 224244

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:26

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    No.: 225278

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 22:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Chalupa

    No.: 228550

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 23:00

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Váza s růží

    No.: 228798

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 23:04

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)