Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 225461

    Vyvolávací cena: 700 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:40

    olej, karton, 48 x 68 cm, sign. PD , rám, vzadu razítko ČFVU, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (25 €)

    Krajina s mostem

    Položka č.: 226420

    Vyvolávací cena: 800 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:46

    olej, karton , 40 x 56 cm, sign. PD, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (29 €)

    Položka č.: 226770

    Vyvolávací cena: 300 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2020 23:52

    litografie, 1951, 11,5 x 8,5 cm, LD značeno na kameni , rám, zažloutlý, při spodním okraji politý papír, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Surealistická tvář

    Položka č.: 239557

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 19:40

    olej, plátno, 46 x 41,5 cm, sign. PD, rám, poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (125 €)

    Múza (P. F)

    Položka č.: 242683

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:00

    dřevoryt, 1977, 17,3 x 13,9 cm, sign. PD 77, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 242992

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:44

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Zřícenina hradu

    Položka č.: 242994

    Vyvolávací cena: 500 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 21:48

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Na Kampě

    Položka č.: 243006

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:06

    Aktuální cena: 500 CZK (18 €)

    Strom ve větru

    Položka č.: 243007

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:08

    Aktuální cena: 300 CZK (11 €)

    Náměstí

    Položka č.: 243012

    Vyvolávací cena: 250 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 06. 2020 22:16

    Aktuální cena: 250 CZK (9 €)