On-line auction

.

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Krajina u Lužnice

    No.: 243398

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:12

    olej karton, 49,8 x 70 cm, sign. PD J. Stehlík, vzadu nalepen štítek Dílo, , the disciple of prof. O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of SVU Marold

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Rudolf Fila

    (1932-2015)

    Chrt

    No.: 243399

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:14

    tisk, 55,5 x 38,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, , the disciple of B. Lacina at The Secondary School of Applied Arts in Brno and J. Mudroch at The Academy of Fine Arts and Design in Bratislava, member of the group Confrontations

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

    Last auctioneer: ID4**7 History of bids

  • Jaroslav Ronek

    (1892-?)

    Stromy na břehu

    No.: 243400

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:16

    olej, pastel, papír, 24,8 x 36 cm, sign. PD Ronek, rám, , the private disciple of prof. Reisner and Preisler

  • Bohuslav Reynek

    (1892-1971)

    Sv. František

    No.: 243401

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:18

    suchá jehla, 19,2 x 14,3 cm, pozdější otisk z původní desky, papír na několika místech mimo tisk zašpiněn,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Kampa

    No.: 243402

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:20

    litografie, 24 x 41 cm, sign. PD Karel Müller, rám, č. 27/200, , the disciple of prof. M. Svabinsky, V. Bukovac and J. Obrovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Adolf A. Zahel

    (1888-1958)

    Domky v Suchdole

    No.: 243403

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:22

    pastel, papír, 1944, 30,2 x 39,5 cm, PD. monogr. A.A.Z., rám, vzadu značeno razítkem autora,

  • Stanislav Hudeček

    Nový Bydžov 1

    No.: 243404

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:24

    litografie, 29,2 x 43 cm, rám,

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    No.: 243405

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Kytice pivoněk

    No.: 243406

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:28

    olej, plátno, 48,5 x 58,3 cm, LD. monogr Fr. N., rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243407

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:30

    slepotisk, 15,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243408

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:32

    slepotisk, 16,5 x 10,5 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243409

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:34

    slepotisk, 15 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243410

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:36

    slepotisk, 19,5 x 10 cm, značeno razítko PD razítkem autora,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 243411

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:38

    slepotisk, 16 x 10,5 cm, sign. PD Válek, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Jezdec

    No.: 242479

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:40

    litografie, 13,2 x 12 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Karel Svolinský

    Jiříkovo vidění

    No.: 242480

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:42

    dřevoryt, 20,2 x 11,3 cm, pod grafikou vytištěno. K. Svolinský, frontispice pro Jiříkovo vidění, vydal V. Čechák, Příloha Bibliofila XIII., Vytiskli Kryl a Scotti v Novém Jičíně, zezadu přichyceno lepenkou k podkladovému papíru, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Acade…

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Malínský

    (1897-1979)

    Žena v šátku

    No.: 242481

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:44

    litografie, 23,6 x 12,5 cm, sign. LD Jar. Malínský, při okrajích zašpiněný papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hakl

    Karlovarský motiv

    No.: 242482

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:46

    serigrafie, 1978, 24,5 x 14,3 cm, sign. PD Hakl 78, č. 95/100, papír na levém okraji (mimo tisk) natržen 1cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Růže (PF 1933)

    No.: 242718

    Auction price: 30 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:48

    tisk, 1932, 9,3 x 25,5 cm, papír nepatrně zažloutlý, uprostřed papír přeložen ,

    Current price: 30 CZK (2 €)

    Novoroční polívka (PF 1938)

    No.: 242719

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:50

    litografie, 1937, 9,4 x 14,8 cm, lehce zažloutlý papír, uprostřed (mimo tisk) papír přeložen, nahoře text: P. f. 1938 Leon Petrů,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Půlnoční přípitek PF 1934

    No.: 242720

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:52

    serigrafie, 1933, 23 x 15,1 cm, přání uprostřed přeloženo. Tištěný text: Mnoho zdraví a radosti v novém roce 1934 přeje Alois Chvála,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Světlu vstříc (PF 1941)

    No.: 242721

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:54

    fotografie, 1940, 11,3 x 8,6 cm, nalepeno na papírovém prřání ,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Sněženky (PF 1933)

    No.: 242722

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:56

    tisk, 1932, 17 x 25 cm, novoroční přání, uprostřed přeloženo, text: Poselství prvních budiž zvěstí pro Váš zdar a štěstí,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Josef Zavřel

    (1910-1980)

    Z Karlova mostu (PF 1941)

    No.: 242723

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:58

    serigrafie, 1940, 14,3 x 9 cm, pod grafikou tištěn text: vysázeno a odlito na stroji "Monotypeů, na pravé straně papíru tištěno: Příjemné svátky Vánoční a Nový rok 1941 přeje Milan Brandleys, papír uprostřed přeložen jako přání (nezasahuje do grafiky),

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • B. Brankov

    Ohňostroj (PF 2006)

    No.: 242724

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:00

    litografie, 2005, 129,5 cm, sign. PD L. B. Brankov, č. 29/35,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Doležal

    Šípková růže (PF 1962)

    No.: 242725

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:02

    litografie, 1961, 11 x 7 cm, sign. DU Antonín Doležal, značeno v desce LH AD61,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Antonín Doležal

    Zimní krajinou (PF 1961)

    No.: 242726

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:04

    litografie, 1960, 7 x 10,6 cm, sign. LD Antonín Doležal,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Srdce na dlani (PF 1938)

    No.: 242727

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:06

    lept, 1937, 11,2 x 8,6 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Michael Florián

    (1911-1984)

    Zvestování (PF 1963)

    No.: 242728

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:08

    dřevoryt, 1962, 6,8 x 12,6 cm, sign. PD M. Florián, text v grafice: P. F. 1963 Rudolf Truc,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Antonín Morávek

    (1896-1956)

    Geometrie (PF 1963)

    No.: 242729

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 21:10

    dřevoryt, 1934, 13 x 9 cm, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. J. Benda, F. Kysela, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)