On-line auction

.

  • Stanislaw Fabianski

    (1865-1947)

    Kaple krále Zikmunda, Krakov

    No.: 241311

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:01

    akvarel, papír, 49 x 32,5 cm, sign. LD St. Fabianski, rám,

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Josef Häring

    (1895-?)

    V lese

    No.: 241312

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:02

    olej, karton, 48 x 33,3 cm, sign. PD J. Häring, rám,

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

  • Oskar Brázda

    (1888-1977)

    No.: 241313

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:03

    olej, lepenka, 1967, 31,5 x 31 cm, sign. PD O. Brázda 1967, rám, the disciple of R. Bochner and K.Pochwalski at The Academy of Arts in Vienna

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jan Dědina

    (1870-1955)

    Desdemona při poslední toaletě

    No.: 241314

    Auction price: 10.500 CZK (420 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:04

    olej, dřevo, 1916, 34,6 x 28 cm, sign. PD Jn. Dědina , rám, na rámu oděrky. Jan Dědina byl především malíř žánrů a podobizen. Od roku 1894 působil v Paříži, kde se v počátcích živil zejména ilustracemi pro Monde Illustré, Revue du Bien, ĹAssiette au Beurrean. Pojetí ilustrací a žánrových výjevů bylo…

    Current price: 10.500 CZK (420 €)

  • Alois Kalvoda ?

    Stromy

    No.: 241316

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:06

    kombinovaná technika, olej, tempera, překližka, 28 x 25 cm, rám, vzadu připsáno

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karl Kaufmann

    (1843-1905)

    Severský záliv

    No.: 241317

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:07

    olej, plátno, 55 x 76, 5 cm, rám

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Josef Konečný

    (1907-1989)

    Na řece

    No.: 241318

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:08

    olej, karton, 32 x 48 cm, sign. PD J. Konečný, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Inka Krčmářová

    (1900)

    Chalupy

    No.: 241319

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:09

    olej, plátno, 44 x 48 cm, sign. LD I. Krčmářová, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Tadeusz Kulisiewitz

    (1899-1988)

    Břehy nad Dunajem

    No.: 241320

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:10

    tuš, papír, 1953, 21,5 x 28,5 cm, sign. LD Kulisiewitz 52, vzadu popsáno: Dar polského Výboru pro kulturní styky se zahraničím, předáno 13. I. 1955., nalepeno na papíře,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Richard Lander

    (1904-1982)

    Liboháj

    No.: 241321

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:11

    olej, karton, 1945, 18 x 50 cm, sign. PD R. Lander 45, rám, the disciple of prof. J. Benda

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Lyer

    Přívoz u Prahy v Roztokách

    No.: 241322

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:12

    pastel, papír, 1942, 47 x 66 cm, sign. PD Jan Lyer 1942, rám

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Mertlík

    Objekty

    No.: 241323

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:13

    olej, lepenka, 44 x 60 cm, sign. PD Mertlík, rám

    No.: 241324

    Auction price: 5.500 CZK (220 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:14

    olej, plátno, 66,3 x 87 cm, sign. LD Ma, rám, rám poškozen,

    Current price: 5.500 CZK (220 €)

    No.: 241325

    Auction price: 15.200 CZK (608 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:15

    olej, karton, 49,8 x 69,7 cm, vzadu popsáno Boháček, při okrajích lehce poškozeno

    Current price: 15.200 CZK (608 €)

    Bezděz

    No.: 241326

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:16

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Neznámý autor (Rusko)

    Muž a příšerka

    No.: 241327

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:17

    olej, karton, 32 x 22,5 cm, sign. PD azbukou, rám

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

  • Franz Obermüller

    (1869-1917)

    Mnich

    No.: 241328

    Auction price: 17.000 CZK (680 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:18

    olej, plátno, 54,5 x 66,5 cm, sign. PN F. Obermüller, rám, malba zkrakelována, rám poškozen. Autor byl známý rakouský portrétista přelomu 19 a 20 století. Působil v jižním Tyrolsku a poté ve Vídni. Mezi soudobými sběrateli byly velmi populární jeho portréty Židů a rabínů. ,

    Current price: 17.000 CZK (680 €)

  • J. Otipka

    Ženský akt

    No.: 241329

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:19

    olej, plátno, 1958, 90 x 70 cm, sign. LN J. Otipka 58, rám, na plátně vytlačen blind rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • E. Pánléffy

    Čajové zátiší

    No.: 241330

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:20

    olej, karton , 1923, 42,5 x 50 cm, sign. PD E. Pánlóffy 23, rám , drobně poškozená malba PD,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • A. Rudolphi

    Zátiší s ovocem

    No.: 241331

    Auction price: 5.200 CZK (208 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:21

    olej, plátno, 27 x 38 cm, sign. LD A. Rudolphi, rám, popraskané dřevo rámu,

    Current price: 5.200 CZK (208 €)

  • Jan Skramlík

    (1860-1936)

    Děti u krbu

    No.: 241332

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:22

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Josef Vondráček

    (1906-1983)

    Zátiší s třešněmi

    No.: 241333

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:23

    olej, karton, 25 x 31 cm, sign. PD J. Vondráček, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

  • Z.H. Olšan

    Tatranská dolina

    No.: 241334

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:24

    olej, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Z. H. Olšan, rám

  • Jaroslav Riedl

    (1893-1945)

    Krajina s břízami

    No.: 241335

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:25

    olej, plátno, 66 x 96 cm, sign. PD J. Riedl, rám, rám neodborně restaurován,

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • B. Ryplová

    Krávy na pastvě

    No.: 241336

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:26

    olej, karton, 1914, 23,5 x 30 cm, sign. LD B. Ryplová , rám, na několia místech drobně vypadlá malba, NU proděravěno, rám poškozen,

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Lidská krajina

    No.: 241337

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:27

    olej, plátno, 1943, 39 x 79 cm, sign. PD B. S. Urban 1943, rám, typická ukázka z díla studenta J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na Avu v Praze. Urban byl malíř krajin, ale i pražských periferií či figurálních kompozic s náboženskou a sociální tematikou. Dražená položka zaujme pro …

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Vilém Wünsche?

    Stavba na Letné

    No.: 241338

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:28

  • Bedřich Ženíšek

    (1872-1930)

    Pobřeží s kameny

    No.: 241339

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:29

    olej, plátno, 89,5 x 74,5 cm, sign. PD B. Ženíšek, rám,

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ležící dívka

    No.: 241340

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:30

    olej, karton, 1942, 44 x 61 cm, sign. PD B. Ullrych,

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s květem ve vlasech

    No.: 241341

    Planned termination: 18. 02. 2020 15:31

    olej, karton, 1941, 34,5 x 27,5 cm, sign. PD B. Ullrych 41, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná,