On-line auction

.

    No.: 232931

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:02

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Pod Karlovým mostem

    No.: 232932

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:04

    litografie, 1975, 19 x 10 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    No.: 232958

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:06

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    No.: 232965

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:08

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ant. Hnátek

    Zvlněné moře a skály

    No.: 233325

    Auction price: 2.100 CZK (84 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:10

    olej, plátno, 44 x 97 cm, sign. LD A. Hnátek, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Před Svatým Mikulášem

    No.: 234069

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:12

    litografie, 19,5 x 12 cm, sign. LD B. S. Urban, , the disciple of prof. J. Obrovsky, F. Thiele, F. Kupka and K. Krattner at The Academy of Fine Arts in Prague, studied History of Art and Aesthetics at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague, constituent member and chairman of The As…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Jiřina Adamová

    Figurální motiv

    No.: 234070

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:14

    litografie, 17,5 x 14,5 cm, sign. PD Jiřina Adamová, a. t. ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Dům v Číně

    No.: 234076

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:16

    dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • J. B. Bérauger

    Z kavárny Grand Hotel

    No.: 234084

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:18

    dřevoryt, hedvábný papír, 4,9 x 9,2 cm, nepatrně pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    No.: 234099

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:20

    tužka, papír, 30 x 20,5 cm, v rozích zažloutlý papír, horní levý roh lehce pokrčen,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pole u vesnice

    No.: 234100

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:22

    akvarel, papír, 47,5 x 36 cm, přilepeno na papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Letní den na vesnici

    No.: 234102

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:24

    tempera, papír, 33 x 45 cm, na rozích dírky po špendlících,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Portrét muže

    No.: 234103

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:26

    uhel, papír, 46 x 35 cm, vlevo nahoře lehce pokrčený papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Josef Florian

    (1873-1941)

    Tetřev

    No.: 234117

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:28

    kvaš, 1936, 22,5 x 17 cm, sign. PD Josef Florian V 1936, papír u dolního levého okraje pokrčen a natržen,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Srnka

    No.: 234118

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:30

    dřrevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD ČKA21, zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Rytíř

    No.: 234119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:32

    dřevoryt, 7 x 5,4 cm, na papíru nažloutlé tečky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

    Na koni

    No.: 234121

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:34

    dřevoryt, 4,3 x 5,5 cm, na papíru nažloutlé tečky,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Hlava Jana Křitele

    No.: 234123

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:36

    dřevoryt, 4,3 x 8,2 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Trubač

    No.: 234124

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:38

    dřevoryt, 5,2 x 6,5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Domek v lese

    No.: 234130

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:40

    uhel, papír, 41 x 29,5 cm, sign. PD, papír ušpiněn, na okrajích místy natržen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Soudce

    No.: 234132

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:42

    linoryt, 1960, 6 x 8 cm, pod grafikou popsáno: From Professor Jiří Siblik von Günter Stille, Hinbaden, den 22. 11. 60, pokrčený papír, uprostřed přeložený,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Zřícenina v lesích

    No.: 234134

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:44

    tužka, papír, 33,5 x 26 cm, papír ušpiněn, na rohu pokrčen,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Klinder

    Kladenský cvičák

    No.: 234163

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:46

    olej, plátno, 34 x 45 cm, sign. vzadu Klinder, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobná poškození,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    No.: 234293

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:48

    tisk, 29,8 x 39,5 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MDCCXXXIII/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Sv. Jan Křtitel

    No.: 234806

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:50

    dřevoryt, 1976, 15 x 10,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Pravoslav Kotík

    (1889-1970)

    Poutník

    No.: 234826

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:52

    dřevoryt, 7 x 12 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, , the disciple of prof. E. Dite, K. V. Masek and J. Schikaneder at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, The Umelecka beseda and The Social group Ho-Ho-Ko-Ko

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Kostnice

    No.: 234835

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:54

    dřevoryt, 13,3 x 9,3 cm, sign. PD Vik, , studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of Salonu d'Autumne in Paris, The M…

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Čtenáři (Ex libris B. B. B.)

    No.: 234836

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:56

    dřevoryt, 10,5 x 10,5 cm, , the private disciple of J. Hodek sr., J. Vachal, K. Reisner and A. de Pian in Prague, member of The Union of Pilsen Fine Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    No.: 234874

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 19:58

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, u pravého okraje papíru nažloutlá skvrnka,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Svatý Petr

    No.: 234876

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 20:00

    barevný dřevoryt, 22 x 15,5 cm, značeno PD V. Florian, na levém okraji papíru drobná nahnědlá skvrnka,

    Current price: 400 CZK (16 €)