On-line auction

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antikvariát Dlážděná tel.: +420 603 266 486, e-mail: antikvariat.dlazdena@seznam.cz

    Pražské motivy

    No.: 232957

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:32

    soutisk 4 leptů, 10,5 x 14,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 232956

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:34

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    No.: 232955

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:36

    tuš, papír, 18,5 x 12,5 cm, sign. LD, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Zlatá ulička

    No.: 232952

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:38

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    No.: 232941

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:40

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Karlův most

    No.: 232914

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:42

    dřevoryt, 8,5 x 8,5 cm,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • František Kočí

    Pohled na Prahu

    No.: 232897

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:44

    qouache, paper, 33 x 48 cm, sign. RD Frant. Kočí, rám, on frame minor damage

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Václav Jícha

    (1874-1950)

    Topoli

    No.: 232787

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:46

    olej, karton, 48 x 42 cm, sign. PD V Jícha, rám, na rámu drobné oděrky, , studied at The Czech Pedagogical Institution in Brno, member of JUV and SVUM

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Zámeček

    No.: 232786

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:48

    linoryt, 15 x 27,3 cm, sign. PD Pýcha, č. 106 /150, mírně zažloutlý, při okrajích pomuchlaný papír, , disciple of Prof. O. Blažíček and C. Bouda at Czech Technical University in Prague (CTU), later the private study by J. Dědina

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Pražské náměstí

    No.: 232785

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:50

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Max Švabinský

    Turnovské skály

    No.: 232784

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:52

    litografie, 25 x 18 cm, značeno PD na kameni MŠvabinský, původní litografie byla vytištěna jako příloha k publikaci Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle Maxe Šbavinského, Karel Herain, Průmyslová tikárna v Praze, 1945, přiložena textová část, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Ulice

    No.: 232781

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:54

    litografie, 20,8 x 10,2 cm, sign. LD Knobloch, vzadu autorské razítko, , the disciple of prof. V. Vorlicek and V. Silovsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zasněžené chalupy (P.F. 1966)

    No.: 232776

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:56

    litografie, 1965, 6,5 x 9,7 cm, sign. PD Hlinovský 65,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Stavení

    No.: 232775

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 18:58

    litografie, 1965, 7 x 9 cm, sign. PD Hlinovský 65,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jana Reinerová

    Betlém

    No.: 232619

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:00

    litografie, 27 x 32,4 cm, sign. DU Jana Reinerová, autorský tisk, , the disciple of prof. Suter and Stanulis at Ecole des Beaux Arts in Geneva

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Pražský hrad

    No.: 232524

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:02

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm,

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Kinský Karel

    (1901-1969)

    Kostelík

    No.: 231355

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:04

    lept, 1953, 5,7 x 4,7 cm, sign. PD Kinský Karel 53, zažloutlý papír, na papíře skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    U ohně

    No.: 231354

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:06

    lept, 4,8 x 3 cm, sign. PD Tomáš Rygl, č. 39/100, DU slepotiskové razítko Lira Pragensis ,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Tomáš Rygl

    Věž v Českém Krumlově

    No.: 231353

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:08

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Země

    No.: 231351

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:10

    dřevoryt, 9,9 x 7,3 cm, sign. PD Grmelová, č. 53/200, , the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Nohsled

    No.: 231350

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:12

    linoleoryt, 7,7 x 8,6 cm, sign. PD Seydl, , the disciple of prof. J. Konupek and F. Kysela

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Josef Liesler

    Postavy

    No.: 231348

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:14

    lept, 1945, 10,3 x 7,6 cm, sign. DU Liesler 45, mírně zažloutlý papír, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    No.: 231347

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:16

    litografie, 22,5 x 32 cm, mírně ohnuté rohy, , the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Pes

    No.: 231345

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:18

    akvarel, papír, 38 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Podled na Kladno

    No.: 231338

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:20

    litografie, 1977, 19,5 x 47 cm, sign. PD, rám, č. 12/200, vzadu nalepen štítek: Věnuje kolektiv BSP Mír Jednoty LSD v Kladně, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Kladno

    No.: 231337

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:22

    litografie, 1968, 25,5 x 40 cm, sign. PD, rám, č. 197/200, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Halata

    Továrna

    No.: 231336

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:24

    lept, 1978, 12,5 x 34 cm, sign. PD Halata, rám, č. 74/100, na rámu oděrky,

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ant. Žižka

    Břízky u jezírka

    No.: 231334

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:26

    olej, plátno, 1970, 29,5 x 40 cm, sign. LD Ant. Žižka 1970, poškozeno v pravém horním rohu,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • J.K. Korán

    No.: 231333

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:28

    olej, plátno, 49,5 x 69 cm, sign. LD K.H. Korán,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

    Světlonoš

    No.: 231323

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 22. 07. 2019 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)