On-line auction

Items can be prepared for exhibition. In case of interest, please, contact the auction house employees. Antiqari Radhošťská +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Emauzy a část Podskalí, večerní nálada

    No.: 228543

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:32

    lept, 24 x 16 cm, sign. PD Maran, z cyklu Stará Praha, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Jan Jedlička

    Vidina o smtri

    No.: 228541

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:34

    litografie, 1967, 33 x 24 cm, sign. PD Jan Jedlička 1967, č. 51/100, při okrajích lehce pokrčený papír,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Neumann

    Babička

    No.: 228528

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:36

    tužka, akvarel, papír, 25,7 x 22,5 cm, sign. DU Neumann, studentská práce, papír při krajích zažloutlý, lehce zvlněný, při levém okraji natržený,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Salač

    Portrét z profilu

    No.: 228522

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:38

    tužka, akvarel, papír, 1919, 39,6 x 27,7 cm, sign. PD Salač V.B. 1919, studentská práce, papír zažloutlý, při dolním okraji natržený, rožky papíru ohnuté,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Zámek (PF 1965 Jar. Koupil)

    No.: 228516

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:40

    litografie, 1964, 8,1 x 11,3 cm, sign. PD Hlinovský 64, použito jako PF,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vánoční věnec (PF 1945 Břetislav Peterka)

    No.: 228513

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:42

    lept, 1944, 12,3 x 8 cm, sign. PD Fleissig 44, použito jako PF,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Atelier K. Dudešek

    No.: 228512

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:44

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Váza s květinami

    No.: 228511

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:46

    litografie, 1957, 11 x 7 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    No.: 228508

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:48

    lept, 6,5 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    No.: 228507

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:50

    lept, 6,7 x 5 cm,

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Neuwirt

    Šašek (PF 2017)

    No.: 228467

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:52

    linoryt, 2016, 14,8 x 15 cm, sign. PD Neuwirt 16, č. 18/30, , the disciple of F. Schenk, member of UVU

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Pavel Sivko

    Aspoň kapičku štěstí (PF 2011 Pavel Sivko)

    No.: 228466

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:54

    tisk, 2010, 17,8 x 8 cm, značeno v tisku Pavel Sivko, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. J. Trnka and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of UVU, The Association of Free Graphic, The Hollar Association of Czech Gra…

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Svatá rodina (PF 1991 Aleš Nevečeřal)

    No.: 228464

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:56

    dřevoryt, 1990, 10 x 6,2 cm, sign. PD,

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    No.: 228450

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 18:58

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 39, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 228424

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:00

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 13/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rodina u vody

    No.: 228414

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:02

    tužka, akvarel, olej, papír, 1927, 22 x 30 cm, sign. PD Ullrych 27, vzadu kresba tužkou, ,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Spící pes

    No.: 228413

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:04

    tužka, papír, 21 x 27,3 cm, kresba na obou stranách papíru, vepředu PD pozůstalostní razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, na papíře drobné skvrnky, ,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka s nůší u řeky

    No.: 228412

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:06

    olej, akvarel, papír, 1948, 22 x 30 cm, sign. PD B. Ullrych 48, vzadu kresba tuší, nepatrně ohnuté rožky papíru, ,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    No.: 228406

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:08

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Farma v Texasu

    No.: 228148

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:10

    tužka, akvarel, papír, 1929, 9,8 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych 29, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Samota (Borek)

    No.: 228085

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:12

    tužka, papír, 1918, 19,5 x 29,5 cm, sign. PD B. Ullrych 18, ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Ullrych

    Mississipi

    No.: 228084

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:14

    pastel, papír, 1929, 23,3 x 34,4 cm, sign. LD B. Ullrych , při okrajích lehce poškozený papír, ,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • František Hanák

    Seinská vrata v Jugoslávii

    No.: 228071

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:16

    tužka, kvaš, papír, 1968, 57,5 x 81 cm, PD monogr. FH 68, rám

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Václav Benedikt

    Černý korál

    No.: 227698

    Auction price: 6.600 CZK (264 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:18

    olej, plátno, 2013, 25 x 30 cm, sign. PD Benedikt 2013, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 6.600 CZK (264 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    No.: 227088

    Auction price: 120 CZK (5 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:20

    lept, 10 x 4,8 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č.9/55, , studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    No.: 227078

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:22

    litografie, 14,7 x 9,5 cm, sign. PD Rusek,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Zimní slunce

    No.: 227051

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:24

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint hlavy

    No.: 227046

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:26

    reliéfní grafika, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, , the member of The Association of Art Smiths ABANA in the USA

    Current price: 450 CZK (18 €)

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dívka (Ex libris Ing Vladislav Pajdla)

    No.: 227035

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:28

    litografie, 7 x 10,5 cm, značeno v tisku AP, , studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the disciple of prof. Schwaigr at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Náměstí v Uherském Hradišti

    No.: 226796

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 23. 07. 2019 19:30

    dřevoryt, 6,3 x 10,3 cm, zadní strana potištěna jako pohlednice, zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)