On-line auction

.

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Chrám Sv. Mikuláše na Malé Straně

    No.: 243363

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:02

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, mírně zažloutlý papír, v pravém horním rohu mimo tisk zbytek lepenky, levý horní roh cca 05 cm utržený, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Katedrála Sv. Víta na Pražském hradě

    No.: 243364

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:04

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Za branou

    No.: 243365

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:06

    litografie, 29 x 20 cm, sign. PD VKubašta, zažloutlý papír, při horním okraji mimo tisk na papíře zahnědlé skvrny, , the disciple of prof. O. Blazicek, Z. Wirth, A. Engel, member of The Club for Old Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    No.: 243366

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:08

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Cesta

    No.: 243367

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:10

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Emil Sedláček

    (1909)

    Plynoucí řeka

    No.: 243368

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:12

    olej, karton, 38,5 x 51,8 cm, sign. LD Sedláček,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jean Louis Forain

    (1852-1931)

    Kázání

    No.: 243369

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:14

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vladimír Sychra

    (1903-1963)

    Sousoší

    No.: 243370

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:16

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Vodrážka

    (1894-1984)

    Karel Hynek Mácha

    No.: 243371

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:18

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Hrad

    No.: 243372

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:20

    lept, 1923, 30,4 x 22 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek, mírně zažloutlý papír, , the disciple of M. Pirner, M. Svabinsky

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Karel Svolinský

    Prorok

    No.: 243373

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:22

    dřevoryt, 39,5 x 24 cm, sign. PD KSvolinský, při horním okraji papíru mimo tisk zbytky lepenky, , the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member …

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Mlácení obilí

    No.: 243374

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:24

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kovář

    (1905-1987)

    Máky

    No.: 243375

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:26

    litografie, 1962, 32,5 x 50 cm, sign. PD Jaroslav Kovář, č. 157/190, mírně zažloutlý papír, při horním okraji skvrna od vody, , studied at the Faculty of Architecture, Brno University of Technology

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Na loďce před Národním divadlem

    No.: 243376

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:28

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Václav Hraba

    Zámek

    No.: 243377

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:30

    serigrafie, 14,8 x 22,5 cm, sign. PD V. Hraba, č. 31/200, při levém okraji mimo tisk hnědá skvrna,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    No.: 243378

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:32

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton,

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908)

    Pražské věže (PF 1972)

    No.: 243380

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:36

    litografie, 28,5 x 8 cm, sign. DU Cyril Chramosta, č. 30/50,

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Harmonikář

    No.: 243381

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:38

    litografie, 9,3 x 6,3 cm, sign. DU Čepelák, , the disciple of prof. V. Rada, V. Silovsky, V. Nechleba and J. Zelibsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-1994)

    Most

    No.: 243382

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:40

    litografie, 24,5 x 28 cm, sign. PD JKaiser, č. 42/60, poškozeno - skvrny od vody,

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    U řeky

    No.: 243383

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:42

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 28,7 cm, sign. LD F. Emler, LD přípis autora: F. Nekvasilové k dobrému vzpomínání, nalepeno na kartonu, při pravém okraji papíru patrné vytržení z bloku, papír mírně zažloutlý, podkladový karton odřený, , the disciple of prof. O. Nejedly and V. Pukl at The Academy of Fine…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Marta Řeřábková

    (1937)

    "U nás v Praze"

    No.: 243384

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:44

    litografie, 1980, 23,8 x 49,5 cm, sign. PD Marta Řeřábková 1980, č. 30/100, okolo tisku mírně zažloutlý rámeček, při horním okraji papíru mimo tisk drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Adof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kůň v podhradí

    No.: 243385

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:46

    kolorovaná litografie, 24,5 x 18 cm, značeno na kameni AJ Alex, mírně zažloutlý papír,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Stehlík

    Industriální krajina

    No.: 243386

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:48

    litografie, 9,5 x 28,5 cm, sign. PD Stehlík, aut.tisk,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    U věže

    No.: 243387

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:50

    pastel, papír, 49 x 32 cm, v rozích mírně pomuchlaný papír,

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

    Voraři

    No.: 243388

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:52

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Domorodci

    No.: 243389

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:54

    litografie, 1964, 58 x 35 cm, sign. PD Holler 64, č. 6/60, při okrajích papír na několika místech natržen, , the external disciple of prof. Z. Kratochvil, disciple of prof. F. Desnoyer at École des Arts Décoratifs and prof. E. Cami at École des Beaux Arts v Paris, prof. V. Silovsky at The Academy of…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Emanuel Famíra

    (1900)

    Z periferie

    No.: 243390

    Auction price: 1.700 CZK (68 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:56

    tisk, 20,5 x 61,5 cm, sign. PD Famíra, rám, rám poškozen,

    Current price: 1.700 CZK (68 €)

  • Alfréd Fuchs

    (1925)

    Matka

    No.: 243391

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 19:58

    litografie, 1969, 40 x 25,8 cm, sign. PD At. Fuchs 69, rám, č. 58/75, na papíře mimo tisk skvrny od vody, na rámu oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Matka

    No.: 243392

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:00

    litografie, 30,5 x 19 cm, , rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • J. Severa

    Kytice růží

    No.: 243393

    Planned termination: 02. 04. 2020 20:02

    rytina, pigment,překližka, 1942, 51 x 38,8 cm, sign. LD J. Severa 1942, rám, dřevo na několikamístech popraskáno, pravý spodní roh odřený,