Listy

    No.: 237069

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Les

    No.: 237151

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:18

    akvarel, papír, 23 x 34 cm, sign. PD, mírně zažloutlý papír, při levém okraji pomuchláno,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    No.: 237152

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 30. 03. 2020 22:20

    pastel, textil, papír, 1918, 28,8 x 44 cm, monogr. PD JK., levý horní roh nepatrně odtržen,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    No.: 237159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:02

    tisk, 40 x 28,8 cm, monogr. PD E. de M. , zažloutlý papír, na okrajích lehce ušpiněn,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    No.: 237512

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 19:18

    dřevo - plastika, 74 x 9 x 2,5 cm, vzadu očko na zavěšení,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Na lodích

    No.: 242433

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 31. 03. 2020 21:10

    serigrafie, 15,5 x 20 cm, sign. PD , lehce zažloutlý papír,

    Current price: 250 CZK (10 €)