Za oknem

    No.: 244536

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:14

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Hodiny

    No.: 244535

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:16

    litografie, 27 x 20,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, DU nalomený papír,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Pohled na kostel od vody

    No.: 244519

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:48

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Karlův most

    No.: 244518

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:50

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    No.: 244515

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 18:56

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená,

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Zlatý pták s korunou

    No.: 244513

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 19:00

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Výjevy z Plzně

    No.: 243747

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:16

    tisk, 10 x 26 cm, sign. PD,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Kostelní věže

    No.: 243748

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:18

    dřevoryt, 10,5 x 8,5 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 243749

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:20

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, značeno PD a LD pečetí, papír při okraji nepatrně pomuchlán,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Ovoce

    No.: 243750

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:22

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí, na několika místech drobné hnědé skvrnky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Větvička

    No.: 243751

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:24

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno uprostřed pečetí,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květ

    No.: 243752

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:26

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem , utržený levý spodní roh papíru,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Květ

    No.: 243753

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:28

    dřevoryt, 27,8 x 18,8 cm, značeno pečetí pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Červený květ

    No.: 243754

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:30

    dřevoryt, 26,5 x 17,2 cm, LD značeno pečetí,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Modré kvítky

    No.: 243755

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:32

    dřevoryt, 28 x 17 cm, značeno pečetí pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kvetoucí tráva

    No.: 243756

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:34

    dřevoryt, 27,8 x 17,8 cm, značeno pečetí LD pod nápisem ,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Vážka

    No.: 243757

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:36

    dřevoryt, 28 x 19,5 cm, značeno pečetí PN pod nápisem ,

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Kostelní vež (PF 200)

    No.: 242712

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 20:54

    kolorovaný dřevoryt, 1999, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD 99, č. 27/75,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Svíčky a jmelý

    No.: 242716

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:02

    dřevoryt, 12,6 x 8 cm, sign. PD , papír přeložen do formy přání, na levé straně grafika, na pravé straně text: Příjemné svátky vánoční a mnoho zdaru v novém roce přeje Oldřich a Růža Hlavatých. , nepatrně zažloutlý papír,

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Holoubek (PF 1941)

    No.: 242765

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:28

    barevný dřevoryt, 16,7 x 11,2 cm, sign. PD, papír uprostřed přeložen (mimo tisk); na pravé straně papíru je vytištěna grafika, nalevo text,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Abstrakce (P. F. 2006)

    No.: 242871

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:36

    reliéfní grafika, 2005, 8,3 x 12,5 cm, sign. PD Pedinov 005,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Letadlo (PF 1972)

    No.: 242971

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:52

    lept, 1971, 9,6 x 12 cm, sign. PD, papírová pasparta,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Pes

    No.: 242974

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:56

    litografie, 1925, 5 x 8 cm, nalepeno v papírové paspartě,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Za peníze

    No.: 242975

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 21:58

    dřevoryt, 16,9 x 8 cm, sign. DU , papír uprostřed přeložen: na levé straně grafika, na pravé straně papíru Sonet LXVI od Williama Shakespeara,

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID5**2 History of bids

    Domy

    No.: 242984

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 22:12

    dřevoryt, 20 x 14,8 cm, sign. PD,

    Current price: 100 CZK (4 €)

    No.: 242992

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 22:26

    tempera, tisk, papír, 28 x 20 cm, sign. PD , rám , na rámu oděrky,

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Zřícenina hradu

    No.: 242994

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 04. 2020 22:30

    olej, sololit, 55,5 x 74,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 500 CZK (20 €)