Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    No.: 199189

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 06. 04. 2020 15:28

    lithography, 32,2 x 20,5 cm, sign. DM L. Jiřincová, slightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    No.: 220262

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 350 CZK (14 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    No.: 220263

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:36

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Odmítnutá petice

    No.: 243292

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    Planned termination: 07. 04. 2020 15:53

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    No.: 239642

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 09. 04. 2020 17:09

    litografie, 1944, 23 x 15,5 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Torzo, Náhrobek, Pohled na město)

    No.: 244252

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:48

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Portrét dívky

    No.: 244253

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 15:49

    akvatinta, 1950, 31,3 x 23,8 cm, sign. PD L. Jiřincová 50, rám, č. 1/12, mírně zažloutlý papír. Na rámu oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 244351

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 14. 04. 2020 17:29

    linoryt, 6 x 3,6 cm, sign DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Srdce

    No.: 244460

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 23. 04. 2020 18:14

    litografie, 13,2 x 9,2 cm, sign. DU L. Jiřincová, PF 1972, v pravé části odřený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Ludmila Jiřincová

    In Memoriam

    No.: 240810

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 28. 04. 2020 19:52

    Current price: 250 CZK (10 €)