-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Herber Blokland: Vzpomínka na Ludmilu Jiřincovou
No.: 436Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, pevná vazba, rozměr 25 x 18, 3 x lept L. Jiřincová, vše sign. DU L. Jiřincová, rozměr 15 x 11,5 cm, vše sign. DU L. Jiřincová. Vydal Arethusa Pers, u příležitosti 75. narozenin L. Jiřincové., the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
No.: 624Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, litografie L. Jiřincová, upravil a vydal F.J. Müller, Praha 1942, 20 sv. edice Krásná užitková kniha, 300 výtisků, losincký papír, nestr., karton vazba s refiéfem, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
P. Režný: Villon očima Ludmily Jiřincové
No.: 603Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu, linořez na ob. L. Jiřincová, v závěru soupis villonovských prací L.J., příloha Zpráv SČB, úprava Jos. Hrachovina, vydal Spolek českých bibliofilů a SČUG Hollar, Praha 1955, orig. brož všitá do kartonové vazby s ob., ex. 400, 26s., velmi dobrý stav, Prov…
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Písně ostrovů a bídy
No.: 591Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 4x litografie (3x sign.!), kresba na vazbě a podpis v tiráži L. Jiřincová, parafráze starořec. básníků a podpis v tiráži Jaroslav Pokorný, 20.sv. edice Krásná užitková kniha, upravil a vydalF. J. Müller, Praha 1942, orig. kartonová vazba, ex. 58/300, 112s., papír Ullersdorf, velmi dobrý…
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Karel Bednář: Očarované lodi
No.: 3Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, rozměr A5, papírový přebal, 1937, 6 kolorovaných leptů od L. Jiřincové, vše signováno'.. Vydal Klub přátel výtvarného umění v Gottwaldově v nákladu 60 ks, tento má číslo 2, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Portrét chlapce
No.: 277353Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 20:58
etching, Velklosin handmade paper, 38 x 24 cm, sign. lower/right L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s mašlí
No.: 277354Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:00
etching, 38 x 24 cm, sign. lower/right L. Jiřincová, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka
No.: 280396Auction price: 2.800 CZK (117 €)
Planned termination: 29. 04. 2024 21:36
lithography, 32,5 x 23 cm, sign. lower/right L. Jiřincová, pasparta, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květinové vlasy
No.: 281902Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:30
litografie, 10,8 x 7,7 cm, sign. DU L. Jiřincová, při dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s hrozny
No.: 281901Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:31
linoryt, 1964, 13 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ženský akt
No.: 281900Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:32
litografie, 1987, 11 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka s růží
No.: 281899Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:33
litografie, 1944, 8,5 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, Ex libris Mirko Riedl, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Modelka
No.: 281898Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 20. 05. 2024 18:34
litografie, 7 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ve větru
No.: 281555Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:58
lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Král
No.: 281556Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:59
lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Krajina
No.: 281557Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:00
lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dívka srdce
No.: 281558Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:01
litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Dvě dívky
No.: 281559Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:02
litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové
No.: 281560Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:03
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Kostel Panny Marie v Hradci Králové
No.: 281561Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 15:04
litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, the disciple of prof. T. F. Simon
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED