Letáky (srpen 1968)
No.: 875Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:19
Current price: 500 CZK (21 €)
Plakáty (srpen 1968)
No.: 876Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:20
9x plakát, obs.: UNESCO vyhlásilo rok 1968 rokem lidských práv - Vraťtee je i nám! (trochu poškozené okraje); Důvěřujeme vám! (A2 s fotoportréty L. Svobody a A. Dubčeka), úbytky papíru v rozích; Svoboda-Suverenita-Socialismus-Demokracie (A1 s fotoportrétem L. Svobody), úbytky papíru v rozích, stopy …
Current price: 500 CZK (21 €)
Propagandistické letáky okupačních vojsk (srpen 1968)
No.: 877Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:21
Current price: 300 CZK (13 €)
ČB fotografie ze srpnových dnů r. 1968 v Praze
No.: 878Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 08:22
Current price: 400 CZK (17 €)
No.: 1201Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 13:45
Current price: 600 CZK (25 €)
Jeden kus života
No.: 1559Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 19:43
40x kresba, 22,5 x 16,5 - 15 x 10,7 cm, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
La Province de Namur
No.: 458Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 600 CZK (25 €)
Vůle lidu (propagandistická kniha o Číně)
No.: 392Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Nauka o cestovním ruchu
No.: 390Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
II. celostátní spartakiáda (japonsky)
No.: 389Auction price: 400 CZK (17 €)
Current price: 400 CZK (17 €)
Ruční papír z Velkých Losin
No.: 383Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla
No.: 521Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Velislavova Bible (Velislai biblia picta)
No.: 12Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Zátiší u řeky
No.: 281916Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:22
akvarel, papír, 46,5 x 34,5 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Na pastvě
No.: 281915Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:23
tempera, běloba, papír, 1942, 23 x 31 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Údolí řeky
No.: 281914Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:24
olej, karton, 45 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Cesta krajinou
No.: 281913Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:25
pastel, papír, 1963, 26,5 x 40 cm, sign. LD V. A. 63, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Meandr řeky
No.: 281912Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:26
tempera, karton, 34 x 49 cm, sign. PD, rám, odřený rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
U rybníka
No.: 281911Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:27
olej, karton, 51 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
U jezera
No.: 281857Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:28
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Chalupy v krajině
No.: 281858Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:29
olej, plátno, 1982, 59 x 94 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Východ slunce
No.: 274412Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 05. 2024 18:30
pastel, uhel, papír, 41 x 62 cm, sign. PD, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
No.: 281931Auction price: 20 CZK (1 €)
Planned termination: 23. 05. 2024 16:58
suchá jehla, 14 x 9,2 cm, monogr. PD nečitelně, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
No.: 281685Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 17:08
Current price: 2.000 CZK (84 €)