• Rudolf Janda

    (1907-2000)

    V pralese Mionší

    No.: 1148

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:51

    bromostříbrná fotografie, 23 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Poledne

    No.: 1149

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:52

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Svítání

    No.: 1150

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:53

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 60,5 x 44 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při levém okraji cca 1 cm natrženo,

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Svítání II.

    No.: 1151

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:54

    černobílá fotografie kolorovaná kombinovanou technikou vycházející ze starých fotografických postupů (kyanotypie), 2018, 44 x 60 cm, sign. PD Jan Janoušek 2018, při pravém okraji zbytky lepenky,

  • Jan Janoušek

    (1967)

    Z rána

    No.: 1152

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:55

  • Paul Koruna

    Akd dívky se závojem

    No.: 1153

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:56

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Keramika

    No.: 1154

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:57

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Při práci

    No.: 1155

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:58

    bromostříbrná fotografie, 16,5 x 12,8 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Kysela

    (1913-2003)

    Karlův most

    No.: 1156

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 19:59

    bromostříbrná fotografie, 30./90. léta, 22,8 x 22 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • František Maršálek

    (1939)

    No.: 1157

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:00

    bromostříbrná fotografie, 28,5 x 27,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Curych

    No.: 1158

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:01

    fotografie, 1968, 28,4 x 40 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Důvěrný rozhovor - Lausanne

    No.: 1159

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:02

    fotografie, 1968, 22,2 x 35,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Jana Brejchová (s Terezkou)

    No.: 1160

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:03

    fotografie, 1968, 22,8 x 30,2 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva

    No.: 1161

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:04

    fotografie, 1972, 36,7 x 26,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Antonín Mařík

    (1939)

    Moskva (Obuvník)

    No.: 1162

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:05

    fotografie, 1972, 39,3 x 24,5 cm, sign. na zadní straně Antonín Mařík, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Akt s růží

    No.: 1163

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:06

    barevná fotografie, 35,5 x 23,6 cm, zataveno ve fólii, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Jerry Pasternak

    (1924-2010)

    Výzva

    No.: 1164

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:07

    barevná fotografie, 27,5 x 35,5 cm, zataveno ve fólii, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Eva Pilarová

    (1939)

    Dům

    No.: 1165

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:08

    fotografie, 28,5 x 38,5 cm, sign. na zadní straně Eva Pilarová, rám, práce slavné české zpěvačky, která se amatérsky zabývá také fotografií, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Cahoty

    No.: 1166

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:09

    bromostříbrná fotografie, 46,5 x 46 cm, sign. na zadní straně Pokorný, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Cahoty

    No.: 1167

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:10

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pokorný

    (1946-2015)

    Z cyklu Žižkov

    No.: 1168

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:11

    bromostříbrná fotografie, 24,5 x 36 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 1169

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:12

    bromostříbrná fotografie, 15 x 40,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    No.: 1170

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:13

    bromostříbrná fotografie, 45,5 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, při levém okraji natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Klíče

    No.: 1171

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:14

    bromostříbrná fotografie, 47 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    No.: 1172

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:15

    bromostříbrná fotografie, 51 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Montgolfiéra

    No.: 1173

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:16

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 59 x 41,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, grafika: jaroslav Švihla, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Murény

    No.: 1174

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:17

    bromostříbrná fotografie, 50,5 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, v dolní části mírně odřený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Obtěžovaná

    No.: 1175

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:18

    bromostříbrná fotografie, 1982, 62 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Semínka

    No.: 1176

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:19

    bromostříbrná fotografie, 32,5 x 12,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Slunce

    No.: 1177

    Planned termination: 27. 09. 2019 20:20

    bromostříbrná fotografie, 1969, 47 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa a značeno autorským razítkem, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná