Marie Dulavová

(1938-2007)

  • Marie Dulavová

    (1938-2007)

    Luční kvítí ve džbánu

    No.: 591

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 09:25

    olej, karton, 50 x 40 cm, sign. PD Dulavová, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids