Jan Bartůšek

(1935-1993)

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Zakarpatská vesnice

    No.: 1268

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 12. 2019 19:08

    bromostříbrná fotografie, 19,9 x 14,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Přehrada

    No.: 1078

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:40

    bromostříbrná fotografie, 80. léta 20. století, 18 x 12 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Jan Bartůšek

    (1935-1993)

    Gesto

    No.: 1077

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2019 16:39

    bromostříbrná fotografie, 70.-80. léta 20. století, 22,8 x 27,5 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**7 History of bids