Jan Parkman

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    No.: 1296

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2020 18:42

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    No.: 543

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 03. 2019 11:48

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Jan Parkman

    Dívka v klobouku

    No.: 1077

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2019 15:58

    bromostříbrná fotografie, 90. léta, 17,7 x 12,7 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, PD značeno vodotiskem JP, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jan Parkman

    Odpočinek

    No.: 236919

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 09. 2019 19:03

    bromostříbrná fotografie, 1990, 58 x 42 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 1990, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids