Jan Parkman

  • Jan Parkman

    Zátiší s ulitou

    No.: 768

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2021 21:47

    fotografie, 2000, 57 x 48,5 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman 2000, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Jan Parkman

    Zátiší s rukou

    No.: 252098

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2021 17:39

    bromostříbrná fotografie, 1963, 37,8 x 37,3 cm, sign. PD Jan Parkman, při okrajích mimo plochu fotografie mírně poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids