Leoš Konáš
Jablka
No.: 151Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:41
akvarel, tuš, papír, 1981, 18,8 x 22 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1981, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Leoš Konáš
Slunce
No.: 152Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 13:40
akvarel, tuš, papír, 1979, 20,9 x 9,2 cm, sign. DU Leoš Konáš, PF 1980, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)