Bedřich Horálek

(1913-1981)

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Důl

    No.: 539

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 02. 2017 14:00

    litografie, 37,5 x 53 cm, sign. PD B. Horálek, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 201 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Bedřich Horálek

    (1913-1981)

    Na Staroměstském náměstí

    No.: 234964

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 11. 2019 16:57

    litografie, 33 x 47,5 cm, sign. PD B. Horálek, rám, č. 84/100, při okrajích zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Loukota, Svabinsky and O. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids