Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    No.: 260

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    L. Hlaváček: Ludmila Jiřincová

    No.: 498

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, podpis výtvarnice na tit. listě, vyd. NČSVU, Praha, 1963, karton vazba s obálkou, 14s. + vyobrazení, obálka potrhaná, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    J. Seifert: Vlaštovky nad řekou

    No.: 272

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    bibliofilie, sing. litografie ve frontispisu L. Jiřincová, podpis autora na tit. listě, vyd. PNP, Praha, 1962, listy v obálce, velmi dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Girl with Flowers, Girl with Butterfly, Portrait P.F. 1945)

    No.: 473

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2019 15:00

    3 x lithography , 18,5 x 9,5 a 17 x 12 a 12,5 x 9 cm, all signed on lower/right L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID4**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Head of Christ

    No.: 470

    fix, paper , 17 x 13 cm, signed on lower/right L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Girl with basket

    No.: 468

    etching, 33,5 x 24 cm, signed on lower/right L. Jiřincová, mount frame , no. 173/200, paper at the edge of passe-partout brownish, dirty and slightly damaged passe-partout, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    ladybug

    No.: 465

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    tuš, watercolor , paper , 10 x 5,5 cm, signed lower/middle L. Jiřincová, framed, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.850 CZK (74 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 464

    4 x etching, cca 14 x 9 až 14 x 18 cm, all signed on lower/right L. jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    No.: 888

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 08:09

    bibliofilie s osmi originálními litografiemi, 1944, 25,5 x 18 cm, Kroměříž, Karel Kryl, 1944, vazba původní, volné listy, 82 stran, s obálkou, 8 litografií L. Jiřincové, edice Zodiak, číslo 169 z 300 výtisků, podpis majitele, stav dobrý, obálka opotřebená, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disci…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    No.: 99

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Ludmila Jiřincová

    No.: 98

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:53

    katalog, podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    L. Jiřincová

    No.: 1161

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 11. 2018 01:42

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. ŠČUG Hollar, Praha, 1950, úv. text K. Hetteš, 4čb. vyobr., sezn. vyst. prací, sešit s obálkou, nestr., dobrý stav, obálka ušpiněna, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Dáma se škraboškou

    No.: 972

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 09. 2018 05:38

    litografie, 8,4 x 3,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2*** History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Loďka

    No.: 1037

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 05:18

    lept, 6 x 3,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Girls profile

    No.: 212

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2018 15:00

    lithography, 34,5 x 24 cm, signed lower/right L. Jiřincová, framed, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    No.: 1194

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2019 12:35

    lept, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 241263

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 17:34

    litografie, 31,5 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 241262

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 17:33

    litografie, 31 x 20 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 9/30, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka v šátku

    No.: 241261

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 17. 02. 2020 17:32

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:09

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Two girls

    No.: 242018

    Auction price: 30.000 CZK (1.200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 01. 2020 18:36

    Current price: 30.000 CZK (1.200 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

    Estimate: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Konvolut 3 grafických listů (Růže, Strom, Dívka s rouškou)

    No.: 239761

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 12. 2019 12:34

    3 x litografie, cca 23 x 15 cm, všechny sign. PD Ludmila Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Nude with butterflies, Girl with a veil, Girl with flowers)

    No.: 239480

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:53

    3 x etching, 15,5 x 7,5 a 13 x 8,5 a 10,5 x 7,4 cm, all signed lower/middle L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 3 prints (Girl with a book, Girl with a leaf, Portrait)

    No.: 239479

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:52

    3 x etching, 13 x 9,5 a 14,5 x 9,5 a 13,8 x 9 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Set of 4 prints

    No.: 239478

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 12. 2019 12:51

    4 x etching, cca 8 x 9,6 až 16 x 12 cm, all sign. L. Jiřincová, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID9**2 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    No.: 226305

    Auction price: 750 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 16:18

    litografie, 19 x 11,2 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 750 CZK (30 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Strom s chorošem

    No.: 224856

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 11. 2019 15:51

    lept, 14,9 x 12 cm, sign. DU L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Smutek

    No.: 180212

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 11. 2019 14:34

    lithography, 1945, 11 x 7 cm, sign. RD L. Jiřincová, lightly yellowed paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Karneval

    No.: 216578

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2019 18:36

    litografie, 19 x 11 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    No.: 216579

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 11. 2019 18:35

    litografie, 32,5 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, z cyklu K. J. Erben Kytice, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids