Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Peříčko

    No.: 726

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 11:44

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kachna

    No.: 725

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 11:43

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 723

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 11:41

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Kytička a motýl

    No.: 722

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 09. 2020 11:40

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, , the disciple of prof. T. F. Simon

  • Ludmila Jiřincová

    Carnival motif

    No.: 37

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 09. 2020 15:00

    combined technique, paper, 22,5 x 16,5 cm, signed lower/left L. Jiřincová, pasparta, Arcana of memories, described on the back, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    No.: 815

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 18. 06. 2020 12:21

    kniha, 1958, 24,5 x 17 cm, podpis Ludmily Jiřincové a Kamila Bednáře, Státní nakladatelství dětské knihy, Praha, původní vazba s obálkou, 97 stran, obálka na hřbetu natržena, celkově opotřebena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    No.: 260

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Slovo mé prostři se - Jan Noha

    No.: 888

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 08:09

    bibliofilie s osmi originálními litografiemi, 1944, 25,5 x 18 cm, Kroměříž, Karel Kryl, 1944, vazba původní, volné listy, 82 stran, s obálkou, 8 litografií L. Jiřincové, edice Zodiak, číslo 169 z 300 výtisků, podpis majitele, stav dobrý, obálka opotřebená, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disci…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Jiřincová

    No.: 191

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 18:39

    katalog, 21 x 14,5 cm, podpis L. Jiřincové na titl. straně, Sdružení českých umělců a grafiků Hollar, 1953, sešit, 15 stran, lehce zašpiněno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Výběr z grafického díla

    No.: 99

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:57

    katalog, podpis na tit. listě L. Jiřincová, vyd. Východočeská galerie, Pardubice, 1977, k pětašedesátinám výtvarnice, úv. text V. Bouček, 10 čb. vyobr., volně přiložen sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Ludmila Jiřincová

    No.: 98

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 03. 2019 18:53

    katalog, podpis na obálce L. Jiřincová, dvojlist se seznamem vyst. prací na výstavě v Kutné Hoře - Vlašský Dvůr, 1952, dobrý stav, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Tvář

    No.: 1194

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2019 12:35

    lept, 7,5 x 7,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    No.: 241656

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 06. 2020 20:22

    tužka, papír, 8,7 x 11,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 229104

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 05. 2020 23:26

    litografie, 11,6 x 11,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, , the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Mořská panna

    No.: 220263

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2020 15:36

    linoryt, 16,1 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Ludmila Jiřincová

    Strom

    No.: 220262

    Auction price: 350 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 04. 2020 15:35

    litografie, 17,2 x 13,3 cm, sign. PD L. Jiřincová, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. T. F. Simon

    Current price: 350 CZK (14 €)

  • Ludmila Jiřincová

    No.: 242132

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:09

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids