Vladimír Pechar

  • Vladimír Pechar

    Muž s vousy (PF 1992)

    No.: 6

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 10:12

    dřevoryt, 1991, 10,5 x 15,9 cm, sign. PD V. Pechar, uprosřed papír přeložen (mimo tisk), nepatrně pokrčen, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 229933

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2020 21:18

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 12/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    No.: 228426

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 06. 2019 21:50

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 14/17, vzadu značeno autorským razítkem, popsáno autorem, použito jako PF, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artis…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Mario de Filippis

    No.: 229939

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:30

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 28, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 229936

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:28

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 45, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Antonio

    No.: 229935

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/17, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Vladimír Pechar

    Kateřina

    No.: 228776

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:02

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine A…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Porcie

    No.: 228775

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 21:00

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý a papír ušpiněný, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Květa Veselá

    No.: 228447

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 05. 2019 20:20

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 52, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Drahomíra

    No.: 223996

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 04. 2019 19:06

    lept, 1989, 16 x 9,8 cm, sign. PD VPechar 89, pasparta, č. 9/16, lehce zažloutlý papír, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    No.: 228428

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:46

    suchá jehla, 2000, 5 x 3,3 cm, sign. PD V. Pechar 2000, č. 3/22-III, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    No.: 228427

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:44

    suchá jehla, 1999, 14,5 x 10 cm, sign. PD V. Pechar 99, č. 18/20, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Král Lear

    No.: 228423

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 04. 2019 21:38

    dřevoryt, 2001, 17,4 x 11,3 cm, sign. LD V. Pechar 01, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kněžna Jitka, manželka Břetislava I.

    No.: 228778

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:56

    dřevoryt, 1998, 16,2 x 11,9 cm, sign. LD V. Pechar 98, použito jako PF, vzadu popsáno autorem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lear

    No.: 228777

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:54

    dřevoryt, 1986, 24,8 x 19,8 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, papír při horním i dolním okraji pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague…

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    No.: 228422

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fi…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    No.: 228421

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of P…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    No.: 228420

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Arti…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    No.: 228419

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine …

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    No.: 228418

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Art…

    Current price: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris MP

    No.: 229934

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2019 23:26

    suchá jehla, 1993, 10,7 x 10,7 cm, sign. PD V. Pechar 93, č. 11/15, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Hlava muže

    No.: 228477

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 23:02

    tisková matrice, 1993, 10 x 10 cm, sign. PD, nalepeno na papíru, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Estimate: k CZK

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Václav Veselý

    No.: 228451

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 05. 03. 2019 22:54

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 38, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 228446

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:12

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 48, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Vladimír Pechar

    Ex Libris Milada Pecharová

    No.: 228445

    Auction price: 60 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 01. 2019 22:10

    dřevoryt, 8 x 5,5 cm, sign. PD V. Pechar, č. 44, vzadu značeno autorským razítkem, , the disciple of prof. Uchytilova - Kucova, J. Kaiser and J. Mahelka at The Secondary School of Fine Arts in Prague, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 60 CZK (3 €)