Václav Zykmund

(1914-1984)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    No.: 188

    Auction price: 20.000 CZK (800 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 12. 2019 15:00

    pastel, papír, 1945, 23,7 x 32,5 cm, monogr. PD V. Z. 45, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír

    Current price: 20.000 CZK (800 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Andre Breton - Vzduch vody

    No.: 699

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 11. 2019 15:00

    sešit, 24 x 15 cm, 1. svazek edice Ra, Praha, 1937, typ. B. Lacina, il. V. Zykmund, přel. Šuber a Zykmund, ex. 97/400, brož. vazba s obálkou, nestr., uvolněné listy, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Aloysius Bertrand: Kašpar noci

    No.: 566

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2018 15:03

    bibliofilie, 8x sign. lept V. Zykmund, vyd. Jan V. Pojer, Brno, 1947, ed. Atlantis, sv. 66, ex. 36/400 na similijapanu, celk. 1500 výtisků, volné listy v ob., 190s., výborný stav,

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Head

    No.: 235915

    Auction price: 150.000 CZK (6.000 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 07. 2019 18:22

    oil, canvas, 1948, 31, 5 x 40, 5 cm, signed lower/right V. Zykmund, frame

    Current price: 150.000 CZK (6.000 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

    Estimate: 200 000 - 250 000 Kč CZK