Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)
No.: 555Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:06
litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
No.: 31Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:08
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID5**5 History of bids
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)
No.: 83Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 12:06
kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 30 CZK (2 €)