Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    No.: 160

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 15:20

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla,

    Current price: 80 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Na saních zimní krajinou

    No.: 259

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 20:00

    dřevoryt, 1984, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 54, rám, mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Návštěvníci lesa

    No.: 258

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 02. 2016 19:55

    dřevoryt, 1953, 11 x 6,9 cm, sign. DU Jan Halla 53, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 101 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    No.: 231448

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2019 14:20

    litografie, 30,7 x 43,7 cm, sign. PD Halla, 56/195, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids