auction history

  • Jiří Načeradský

    Růžový sen

    No.: 51

    Auction price: 35.000 CZK (1.400 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 20. 09. 2018 15:00

    olej, plátno, 2011, 80 x 100 cm, sign. PD Načeradský, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 35.000 CZK (1.400 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    No.: 50

    Auction price: 19.000 CZK (760 €)

    olej, plátno, 2010, 35 x 51 cm, sign. PD Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 19.000 CZK (760 €)

  • Jiří Načeradský

    Energie vztahu

    No.: 49

    Auction price: 10.000 CZK (400 €)

    olej, tempera, laky, papír, sololit, 2004, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD a LU Načeradský 2004, rám, typická ukázka energické malby klasika českého moderního umění, ve které zpracovává svůj oblíbený námět, tedy vztah mezi mužem a ženou, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Báječný Marťan

    No.: 46

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    akvarel, papír, 1994, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 94, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka na lovu

    No.: 45

    akvarel, tuš, papír, 2006, 29,5 x 41,8 cm, sign. DU Načeradský 2006, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jiří Načeradský

    Hudba z Marsu

    No.: 44

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    oboustranná kresba, tuš, papír, 1973, 42 x 29,6 cm, sign. PD Načeradský 73, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jiří Načeradský

    Věštkyně

    No.: 43

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    akvarel, tuš, papír, 2004, 32 x 23,8 cm, sign. PD Načeradský 2004, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

  • František Hodonský

    Čeření

    No.: 41

    Auction price: 43.000 CZK (1.720 €)

    olej, plátno, 2017, 80 x 60 cm, the disciple of prof. V. Hroch at The Secondary School of Applied Arts in Uherske Hradiste and F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 43.000 CZK (1.720 €)

  • Aleš Lamr

    Treáž II.

    No.: 36

    Auction price: 21.000 CZK (840 €)

    akryl, plátno, 2006, 45 x 35 cm, sign. DU A. LAmR 06, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 21.000 CZK (840 €)

  • Aleš Lamr

    Znamení

    No.: 34

    akvarel, papír, 1992, 28 x 18 cm, monogr. DU A. L. 92, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Aleš Lamr

    Cesta za světlem

    No.: 33

    akvarel, papír, 1991, 29 x 19 cm, monogr. NU A. L. 91, the disciple of prof. J. A. Salek, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Rozcestník

    No.: 15

    Auction price: 16.000 CZK (640 €)

    olej, sololit, 1976, 25 x 33,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 1976, rám

    Current price: 16.000 CZK (640 €)

  • Josef Lehoučka

    (1923-1999)

    Transpozice krajiny

    No.: 14

    Auction price: 14.000 CZK (560 €)

    olej, sololit, 1996, 22,5 x 30 cm, sign. LD J. Lehoučka 1996, rám

    Current price: 14.000 CZK (560 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Studie IX.

    No.: 13

    Auction price: 6.000 CZK (240 €)

    kombinovaná technika, papír, 1983, 62 x 45,5 cm, sign. LD Smetana 83, the disciple of prof. O. Blazicek, K. Pokorny and C. Bouda at The Faculty of Architecture - The Czech Technical University in Prague, prof. J. Benda and A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member…

    Current price: 6.000 CZK (240 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Figura

    No.: 9

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    kresba tužkou, 20 x 13,5 cm, rám, vzadu připsáno: značeno razítkem na rubu kresby Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    No.: 8

    lavírovaná tuš, 1947, 27 x 20 cm, rám, vzadu připsáno: rok 1947, razítko Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, studied at Charles University and The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, the private study at the atelier of E. Frinta, member of the group Maj 57

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Pole

    No.: 5

    Auction price: 8.000 CZK (320 €)

    olej, sololit, 1977, 18,5 x 25 cm, sign. LD Valter K 77, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky, , the disciple of the group Linie, The Association of South-Bohemian Fine Artists, the group Kolektiv, Index, member of The Umelecka beseda

    Current price: 8.500 CZK (340 €)

  • Jan Zrzavý

    Blahopřání s tulipány

    No.: 1278

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 09:47

    barevné pastelky, tužka, papír, 1963, 20 x 29,2 cm, monogr. PD J. Z. a vlevo pod přáním Jan Zrzavý 24. IV. 63, přiložen znalecký posudek Dr. Jany Orlíkové, citujeme z něj: Drobná gratulace má soukromý charakter a zobrazuje kyticive váze. Tento typ kytice známe i ze Zrzavého zátiší. Tím, že jde o oso…

    Current price: 8.000 CZK (320 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jan Zrzavý

    Nalezení Mojžíše

    No.: 1276

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 09:45

    rudka, papír, 17,1 x 9,6 cm, sign. na přípisu v dolní části kresby Srdečný pozdrav a vzpomínku Jan Zrzavý 6. VII. 42, přiložen znalecký posudek Dr. Jany Orlíkové, citujeme z něj: Téma nalezení Mojžíše se v díle Jana Zrzavého opakuje téměř od počátku tvorby. Asi nejstarší známou kompozicí na toto tém…

    Current price: 7.000 CZK (280 €)

  • Miloš Zeithammel

    No.: 1270

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 09:36

    strukturální grafika, 21,3 x 39,7 cm, sign. PD Zeithammel, Provenance: Antiquarian Dlážděná, graduate of Hellich´s School of Graphics, disciple of Prof. Vašák

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Bohunka Waageová

    Dvojice

    No.: 1259

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 09:25

    litografie, 33,5 x 27 cm, sign. DU B. Waageová, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Kaiser and Mahelka, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids

  • František Volf

    Na jezeře

    No.: 1253

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 09:19

    litografie, 24 x 46,4 cm, sign. LD F. Volf 82, rám, 49/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Vojtěch Tittelbach

    (1900-1971)

    Erotický motiv I.

    No.: 1206

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 08:32

    litografie, 20,6 x 13,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. E. Dite and J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of UB, The Manes Association of Fine Artists and Skupina 58

    Current price: 250 CZK (10 €)

  • Dorothea Tanning

    Plakát

    No.: 1203

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 08:29

    litografie, plakát, 1966, 70 x 49,7 cm, při okrajích pokrčený, nahoře natržený papír

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Max Švabinský

    Krajina s aktem

    No.: 1199

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 08:25

    litografie, 1935, 25 x 35,5 cm, sign. PD M Švabinský, značeno na kameni M Švabinský 35, č. 3/20, lehce natržený papír v horní části, dolní část polita

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    No.: 1166

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:52

    lept, 1975, 19,8 x 16,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 75, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Marie Michaela Šechtlová

    Podzim

    No.: 1165

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:51

    litografie, 1975, 26,6 x 15,7 cm, sign. PD M. Šechtlová 75, č. 5/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prag…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**4 History of bids

  • Marie Michaela Šechtlová

    Jaro

    No.: 1164

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:50

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ptáci

    No.: 1163

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:49

    lept, mezzotinta, 1973, 33 x 24,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 73, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Desi…

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Pohled na Pražský hrad

    No.: 1159

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 06. 2018 07:45

    lept, suchá jehla, 39,7 x 29,8 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, the disciple of prof. J. Svab at Officina Pragensis and prof. V. Silovsk at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and Nove sdru…

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids