auction history

  • František Matoušek

    (1967)

    Parlament

    No.: 239

    Auction price: 1.200 CZK (45 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2019 15:00

    serigrafie, 2015, 47,5 x 67,5 cm, sign. PD Matoušek 2015, č. 14/77, vzadu věnování, , the disciple of J. Lindovsky and J. David at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 1.200 CZK (45 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Josef Hampl

    (1932-2019)

    No.: 233

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    litografie, 1988, 40,8 x 29,7 cm, sign. PD Jos. Hampl 88, rám, č. 87/95, , the disciple of prof. J. Masak at The School of Decorative Art in Prague

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    No.: 230

    serigrafie, 1970, 45 x 45 cm, sign. PD Gaul 70, č. 55/100

    Current price: 1.600 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Winfred Gaul

    (1928-2003)

    Geometrická kompozice

    No.: 229

    serigrafie, 34,1 x 50,7 cm, sign. PD Gaul, č. 54/100

  • Ewa Nemoudry

    Memoáry

    No.: 224

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    litografie, 65 x 49 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, č. 17/70, při okrajích lehce poškozený papír, , studied Architecture at The University in Warsaw and Applied Architecture at the atelier of prof. J. Svoboda at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Emma Srncová

    Malé kotě

    No.: 222

    Auction price: 2.300 CZK (86 €)

    litografie, 2012, 19,8 x 13,1 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 19/99

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Miloš Kurovský

    (1924-2017)

    Faust a Markétka

    No.: 205

    Auction price: 2.500 CZK (93 €)

    pastel, velur, 65 x 48 cm, sign. PD Kurovský, při okrajích natržený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.600 CZK (97 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Pavel Roučka

    No.: 199

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Gra…

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Barokní hádanka (Studie 7)

    No.: 171

    Auction price: 22.000 CZK (815 €)

    akryl, olej, plátno, 2018, 80 x 70 cm, sign. zezadu Leoš Suchan 2018 , obraz je parafrází Rembrandtova obrazu Lukrécie. U Rembrandta Suchana vždy zajímala barevnost a struktura, jakou je obraz tvořen, téma bylo vedlejší. V tomto obraze tedy odstranil jakoukoliv popisnost a soustředil se jen na abst…

    Current price: 22.000 CZK (815 €)

  • Leoš Suchan

    (1989)

    Citrusy

    No.: 170

    olej, plátno, 2018, 60 x 60 cm, sign. zezadu Leoš Suchan 2018

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Terezie Límanová

    TJ Radlice

    No.: 150

    Auction price: 12.000 CZK (445 €)

    olej, plátno, 2016, 80,5 x 70,5 cm, sign. na zadní straně Terezie Límanová, napínací rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 12.000 CZK (445 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Vladimír Suchý

    (1923-1998)

    Portrét herce Martina Růžka

    No.: 149

    olej, plátno, 1978, 80 x 85 cm, sign. PD Vlad. Suchý 78, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Jitka Hilská

    Sluneční louka

    No.: 147

    Auction price: 5.000 CZK (186 €)

    olej, plátno, 66 x 68 cm, sign. PD Hilská, rám, Jitka Hilská se obrací pro inspiraci k přírodě a zároveń do sebe, své vnitřní krajiny, jak dokádá i tento obraz, , the disciple of doc. M. Romberg and O. Smutny

    Current price: 5.000 CZK (186 €)

  • Radek Habelt

    (1967)

    Masky

    No.: 145

    Auction price: 8.000 CZK (297 €)

    akryl, plátno, 2019, 50 x 70 cm, sign. na zadní straně Radek Habelt 6. 1. 2019, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 8.000 CZK (297 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Radek Habelt

    (1967)

    Den trifidů

    No.: 144

  • Rudolf Moško

    (1926)

    Samota u Siekelovcov

    No.: 143

    Auction price: 27.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2003, 92 x 82 cm, Rudolf Moško (nar. 1926, Trenčianska Teplá) je renomovaný slovenský malíř, zaměřený především na krajinomalbu a zátiší. V letech 1946 – 1949 studoval na oddělení kreslení a malování při SVŠT v Bratislavě (prof. G. Mallý, J. Mudroch, D. Milly), v rámci „očistného demok…

    Current price: 27.000 CZK (1.000 €)

    Last auctioneer: ID3**7 History of bids

  • Karel Oberthor

    Ona a on

    No.: 140

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 94, 39/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

  • Jaroslav Jiří Králík

    (1924-1999)

    No.: 132

    suchá jehla, 1985, 40,5 x 49,5 cm, sign. PD J. J. Králík 1985, rám, autorský tisk II/5, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. E. Filla, member of the group Bilance, The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Josef Liesler

    Ani anděl ani chrám

    No.: 125

    Auction price: 2.600 CZK (97 €)

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    No.: 112

    Auction price: 4.500 CZK (167 €)

    sítotisk, 60 x 60 cm, sign. PD, č. 436/500, pokrčený okraj

    Current price: 4.500 CZK (167 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ruprecht Geiger

    (1908-2009)

    No.: 111

    Auction price: 3.200 CZK (119 €)

    sítotisk, 70 x 50 cm, sign. vzadu, č. 39/150

    Current price: 3.200 CZK (119 €)

  • Krištof Kintera

    (1973)

    No.: 96

    Auction price: 25.000 CZK (926 €)

    airbrush, papír, 2008, 76 x 108 cm, sign. vzadu Krištof Kintera 2008, rám, č. 6 / A. P. III

    Current price: 25.000 CZK (926 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    V řadě

    No.: 94

    Auction price: 26.000 CZK (963 €)

    tempera, papír, podlepeno na kartonu, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Typlt 08, rám, Lubomír Typlt patří k těm výraznějším umělcům na české současné výtvarné scéně. Co se týče motivů, opakují se v jeho obrazech určitá témata. „Alegorizované“ dětské postavy v Typltových obrazech balancují na hranici vážno…

    Current price: 26.000 CZK (963 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Za školou II.

    No.: 93

    Auction price: 57.000 CZK (2.112 €)

    olej, plátno, 2015, 150 x 130 cm, sign. vzadu Miffek, the disciple of prof. A. Strizek at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 57.000 CZK (2.112 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů II

    No.: 92

    Auction price: 30.000 CZK (1.112 €)

    akryl, plátno, 2017, 70,5 x 50 cm, sign. PD Grimmich 17, the disciple of M. Rittstein at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 30.000 CZK (1.112 €)

  • Jaroslav Róna

    Návrh na pomník

    No.: 91

    3x tuš, papír, 42 x 29,5 cm, mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. S. Libensky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of Stara parta, constituent member of the group Tvrdohlavi

    Current price: 2.500 CZK (93 €)

    Last auctioneer: ID2**6 History of bids

  • Jiří Ptáček

    Kameny

    No.: 89

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    tempera, kombinovaná technika, papír, 1990, 86 x 59 cm, sign. DU Ptáček 90, rám, vzadu popsáno, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Zbyněk Havlín

    (1976)

    Report from the nature 001

    No.: 87

    Auction price: 41.000 CZK (1.519 €)

    olej, plátno, 2018, 80 x 100 cm, sign. vzadu Havlín 2018

    Current price: 41.000 CZK (1.519 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vodopád

    No.: 86

    Auction price: 42.000 CZK (1.556 €)

    akryl, plátno, 2015, 120 x 70 cm, sign. vzadu Hábl, kvalitní opakovaně vystavovaná práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award

    Current price: 42.000 CZK (1.556 €)

  • Terezie Límanová

    Tenis - Šmukýřka

    No.: 77

    olej, plátno, 2016, 60 x 49,5 cm, sign. na zadní straně Terezie Límanová, napínací rám, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná