B. Horník
Lesní krajina
No.: 80Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:19
olej, plátno, 38,5 x 49 cm, sign. PD B. Horník, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids
Josef Koudelka
(1877-1960)
Tání v krajině
No.: 76Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:18
olej, lepenka, 33 x 49 cm, sign. PD Koudelka, rám, the disciple of prof. Pirner, Brozik and Schwaiger, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Květiny
No.: 70Auction price: 500 CZK (21 €)
olej, sololit, 35 x 32 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Alois Janeček Pardubský
(1894)
Na samotě
No.: 78Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:17
olej, lepenka, 49 x 58 cm, sign. PD Janeček Pardubský, rám
Last auctioneer: ID5**1 History of bids
Alois Janeček-Pardubský
(1894-?)
Lesní cesta v zimě
No.: 77Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:16
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Ladislav Špitnik (Špitálník)
(1901)
Rybník
No.: 75Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:14
olej, plátno, 38 x 45 cm, sign. PD Špitník, rám
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Paula Lützenberger
(1888-1951)
Ulička v Nové Bystřici
No.: 69Auction price: 500 CZK (21 €)
olej, plátno, 45 x 52 cm, sign. PD Paula Lützenberger, rám
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID3**7 History of bids
Petr Jaroš
(1859-1929)
Rybník Roblín
No.: 54Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 42.000 CZK (1.750 €)
Slavík
Žně
No.: 72Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:11
olej, plátno, 55 x 69 cm, sign. LD Slavík, rám
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
Karel Šlenger
Moře u Maroka
No.: 55Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:09
kvaš, papír, 1931, 21 x 15,5 cm, sign.LD K. Šlenger, rám
Current price: 5.600 CZK (234 €)
Last auctioneer: ID2**0 History of bids
Václav Malina
(1950)
Pohyb v kruhu IV
No.: 66Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:05
linoryt, 1996, 30,5 x 30.5 cm, sign. DU V. Malina 96, rám, č. 6/10, the disciple of prof. Sykora, member of UVU and TT club in Brno
Last auctioneer: ID8**3 History of bids
Zdeněk Veselý
(1932-2016)
Nábřeží s majákem
No.: 64Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:03
pastel, papír, 24 x 39 cm, sign. PD Veselý, rám
V. Párák
Žně
No.: 58Auction price: 1.000 CZK (42 €)
olej, plátno, 68 x 93 cm, sing. PD V. Párák, rám
Current price: 2.100 CZK (88 €)
Otakar Hájek
(1887-?)
Lipnice nad Sázavou
No.: 63Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:02
olej, kombinovaná technika, deska, 26,5 x 38,5 cm, sign. PD , rám, disciple of Prof. J. Schikaneder at the School of Arts and Crafts in Prague
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Václav Dobrý
(1897-?)
Děkanství
No.: 62Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:01
Linhartová
Čertovka
No.: 61Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 16:00
olej, lepenka, 48 x 67,5 cm, sign. PD Linhartová, rám
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**8 History of bids
Štěpán Uvarov
(1854-1936)
Zimní partie
No.: 57Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:56
kombinovaná technika, papír, 36 x 24 cm, sign. PD Uvarov, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Václav Březina
(1862-1906)
V březovém háji
No.: 45Auction price: 30.000 CZK (1.250 €)
Current price: 230.000 CZK (9.584 €)
Otakar Číla
(1894-1997)
Liška
No.: 56Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:55
olej, lepenka, 1942, 49 x 64,5 cm, sign. PD O. Číla 42, rám
Current price: 38.000 CZK (1.584 €)
Last auctioneer: ID5**0 History of bids
Alexander J. Pelíšek
(1889-1919)
Malá Strana
No.: 50Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:52
olej, lepenka, 33 x 39 cm, sign. LD Pelíšek, rám
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Fjodor Ivanovič Melnikov
(1892-1971)
Koně
No.: 49Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:51
olej, plátno, 39 x 45 cm, sign. PD , rám
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Malý
Matka u kolébky
No.: 37Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:48
Current price: 56.000 CZK (2.334 €)
Břízy u pole
No.: 48Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:47
olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD, rám
Current price: 500 CZK (21 €)
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s jablky
No.: 33Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Vladimír Voroncov
Hlava koně
No.: 47Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:46
olej, dřevo, 39 x 59 cm, sign. PD Voroncov, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
František Xaver Diblík
(1887-1955)
Zátiší s hruškami
No.: 32Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Koníček
Květinářka
No.: 46Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:45
olej, plátno, 85 x 59 cm, rám
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Alois Ladislav Vraný
(1851-1907)
Podzimní les
No.: 42Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:41
olej, plátno, 33,5 x 39 cm, sign. PD L. Vraný, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Jaroslav Augusta
(1878-1970)
Děvče z Vajnor
No.: 31Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:36
akvarel, papír, 25 x 31 cm, sign. PD J. Augusta, rám
Current price: 10.100 CZK (421 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Adolf Doležal
(1898-1978)
Zima
No.: 36Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 15:35
olej, plátno, 60 x 81,5 cm, sign. PD Ad. Doložal, rám
Current price: 3.000 CZK (125 €)