Noční Praha
No.: 499Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Peter Nagy
Kytaristka
No.: 495Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:53
fotografie, 44,5 x 29,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID5**9 History of bids
Karel Matoušek
Kolotoč života
No.: 493Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:48
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 44,5 x 58 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Josef Louš
IV. Kolo
No.: 491Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:46
bromostříbrná fotografie nalepená na kartonu, 49,5 x 59,5 cm, na zadní straně popsáno, při okrajích poškozeno, LD nalepen štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Miloš Koreček
(1908-1989)
No.: 488Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:43
fotografie, 1984, 23,7 x 17,5 cm, sign. na zadní straně Miloš Koreček 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of the group Ra
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID3**5 History of bids
Miloš Koreček
(1906-1989)
Fokalk
No.: 487Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:42
bromostříbrná fotografie, 23,9 x 18 cm, signatura vzadu, říjen 1984, Provenance: Antiquarian Dlážděná, member of the surrealist group RA
Current price: 400 CZK (17 €)
Miroslav a Věra Chalupníčkovi
Stalinův památník
No.: 467Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:22
fotografie, 1953, 28,9 x 39,2 cm, pokrčené okraje, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Josef Hník
Kompozice s vejci
No.: 455Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:10
bromostříbrná fotografie, 25,6 x 16,6 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at FAMU (Film and TV School of Academy of Performing Arts) in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Jaroslav Feyfar
(1871-1935)
Rokytnice nad Jizerou
No.: 416Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:31
bromostříbrná fotografie, 15,2 x 19,3 cm, na zadní straně autorské razítko a popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
František Dostál
(1938-2022)
Construction Worker in Prague
No.: 401Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:16
bromostříbrná fotografie, 1985, 16,9 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
S kytarou
No.: 400Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:15
bromostříbrná fotografie, 1988, 16,7 x 23,3 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
No.: 399Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:14
bromostříbrná fotografie, 23 x 16,9 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Letní lidé
No.: 398Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:13
bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16,4 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Labutě
No.: 397Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:12
František Dostál
(1938-2022)
Letná
No.: 396Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:11
František Dostál
(1938-2022)
Start
No.: 395Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:10
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
No.: 394Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:09
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé - dvojice
No.: 393Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:08
bromostříbrná zvětšenina, 70. léta, 16,8 x 23 cm, sign. na zadní straně František Dostál, Provenance: Antiquarian Dlážděná
František Dostál
(1938-2022)
Rybáři
No.: 390Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 08:05
Martin Velíšek
(1963)
Plakát Bezstarostná jízda
No.: 14Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:13
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Martin Velíšek
(1963)
Album Profese
No.: 13Auction price: 20.000 CZK (834 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:12
Current price: 20.000 CZK (834 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Martin Velíšek
(1963)
Martin Velíšek katalog
No.: 12Auction price: 180 CZK (8 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:11
katalog, 1997, 30 x 21,5 cm
Current price: 180 CZK (8 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Martin Velíšek
(1963)
Samuel Beckett: Nepojmenovatelný
No.: 10Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:09
Current price: 350 CZK (15 €)
Martin Velíšek
(1963)
Pohlednice Šťastné a veselé
No.: 9Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:08
pohlednice, 2001, 14,7 x 10,5 cm
Current price: 50 CZK (3 €)
Martin Velíšek
(1963)
Žlutá ponorka
No.: 8Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:07
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Last auctioneer: ID2**6 History of bids
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Prométheus
No.: 9Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:38
lavírovaná tuš, papír, 25 x 19 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Antonín Lhoták
(1897-1975)
Muž pijící ze džbánu
No.: 4Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 03. 2024 18:33
Current price: 200 CZK (9 €)
Karel Svolinský
Jakubův zápas s andělem
No.: 543Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:34
litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of C…
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Otto Stritzko
(1908-1986)
Vesnice
No.: 539Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:30
litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID7**7 History of bids
Pravoslav Sovák
(1926-2022)
Déšť
No.: 536Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:27
litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID8**8 History of bids