Josef Šefelín
Jak se střílelo dříve………
No.: 209406Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:16
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Jaromír Schoř
(1912-1992)
Studie
No.: 216931Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:15
Current price: 100 CZK (5 €)
František Pavelka
(1894-1948)
Portrét mladé ženy
No.: 281815Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:14
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Monogramista KN
Výcvik
No.: 203867Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:05
Current price: 150 CZK (7 €)
Oldřich Bohman
No.: 281847Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 04. 2024 18:00
Current price: 200 CZK (9 €)
Karel Veržakovský
(1924-1963)
Autoportrét
No.: 281818Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:48
Current price: 500 CZK (21 €)
Mirka Věrčáková
Zdravý rozum
No.: 221128Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:41
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**4 History of bids
Otakar Štembera
(1914-1999)
Lesní divadlo
No.: 262011Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:36
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Vladimír Šolta
(1924-1977)
Zátoka Ha Long (Z osmého divu světa)
No.: 277910Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:35
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**2 History of bids
Karel Oberthor
Pranostika - duben
No.: 273722Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:28
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Ingrid Gebhart
Inženýr
No.: 276806Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 04. 2024 18:03
olej, plátno, 58,5 x 38,5 cm, sign. LD IG, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID4**8 History of bids
Josef Dudek
Pegas
No.: 281204Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:58
lept, mezzotinta, 1996, 9,7 x 7 cm, sign. PD JDudek 96, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
Josef Dudek
Křišťál
No.: 281203Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:56
lept, mezzotinta, 1995, 10 x 7 cm, sign. PD JDudek 95, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Stanislav Holý
(1943-1998)
Zrcadlo
No.: 281199Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:48
litografie, 10,5 x 7,5 cm, sign. PD St. Holý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Prof. A. Hoffmeister at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
Alois Moravec
Plzeň sv. Mikuláš
No.: 265879Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 04. 2024 14:28
suchá jehla, 12,3 x 12,9 cm, sign. PD AMoravec, drobné skvrny na papíře, lehce ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. E. Dite, A. Hofbauer and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Pragu…
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jan Zrzavý
Hlava anděla
No.: 281038Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:36
tisk, 8,5 x 6 cm, sign. DU Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Last auctioneer: ID8**7 History of bids
Jan Zrzavý
Studie ještěra na keramiku
No.: 280085Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:32
pencil, paper, 6,5 x 5,8 cm, signed lower/right Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Vladimír Komárek
Loďka
No.: 279378Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:30
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Dvě vázy a tři hrušky
No.: 279373Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:20
Current price: 250 CZK (11 €)
Vladimír Komárek
Dvě vázy se zrcadlem
No.: 279370Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:16
Current price: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Pes a kočka
No.: 279365Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 16:06
dřevoryt, 6,5 x 5,3 cm, sign. DU Zd. Mézl, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 200 CZK (9 €)
Faust a Markéta
No.: 279359Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:56
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 36/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 250 CZK (11 €)
Hlava ženy
No.: 279357Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:52
lept, 1983, 5 x 3,5 cm, sign. DU Liesler 83, rám, č. 21/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu
Current price: 300 CZK (13 €)
Dva obličeje
No.: 279356Auction price: 750 CZK (32 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:50
propiska, papír, 1999, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Liesler 19.1.99, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sed…
Current price: 750 CZK (32 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Jan Zrzavý
Maska
No.: 268595Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:28
steel engraving, 7,5 x 5,2 cm, lower/middle signed in block J.Z., rám, no. 34/100, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Atomový věk
No.: 263393Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 15:24
tisk, serigrafie, 52,5 x 35 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 19/25, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
Cyril Bouda
Rozzuření manželé
No.: 254596Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 14:46
litografie, 1939, 23 x 9 cm, sign. PD CBouda, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda
Current price: 700 CZK (30 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Dvojice
No.: 254593Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 14:42
litografie, 24,5 x 17,2 cm, sign. DU JKaiser, rám, č. 52/80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 320 CZK (14 €)
Jan Zrzavý
Dvě studie dráčků na keramiku
No.: 251687Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2024 14:28
tužka, papír, 3,4 x 6,5 cm, monogr. PD J.Z, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Pavel Laška
(1907-1983)
Pekelník
No.: 250773Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 04. 2024 16:22
dřevoryt, 1944, 7,4 x 9,2 cm, sign. PD Laška 44, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids