Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    No.: 248

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 01. 2020 15:43

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of C…

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    No.: 50

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 15:49

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, m…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    No.: 1501

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    No.: 1397

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    No.: 1358

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    No.: 1357

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    No.: 1356

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    No.: 1354

    Auction price: 2.300 CZK (92 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    No.: 1353

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 17:20

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    No.: 1191

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    No.: 1173

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Benda při pohřbu

    No.: 1045

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 12:12

    lavírovaná tuš, akvarel, tužka, ruční papír, 30 x 21,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

  • Cyril Bouda

    No.: 873

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID2**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    No.: 848

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    No.: 801

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 08:08

    bibliofilie, dřevoryt ve frontispisu C. Bouda, podpis s věnováním v tiráži Fr. Tichý, který knihu též vydal a doprovodil poznámkami, Praha, 1945, ex. 257, upr. M. Kaláb, ruční papír, volné listy v obálce, 60s., flíčky na listech, dobrý stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of Th…

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh: 9 příběhů o lásce

    No.: 311

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x litografie a 10x kamenorytina, vazba a úprava C. Bouda, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1946, z autorů: J. Havlíček, J. Weiss, E. Bass, J. Drda a další, plpl. vazba s obálkou, 228s., pěkný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graph…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk - Guseppe Moro

    No.: 340

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    bibliofilie, 16,5 x 12 cm, 3x lep Cyril Bouda, vyd. F. Topič, Praha, 1930, podpis V. Dyka a C. Boudy v tiráži, ex. 178/510, pův. clpl. vazba, 76s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artist…

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Gérard de Nerval: Očarovaná ruka

    No.: 223

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    bibliofilie, úprava C. Bouda, vyd. E. Janská, Praha, 1927, ed. Hyperion, sv. 30, vázal A. Tvrdý, pův. zdobená celokožená vazba s ražbou, 108s., vybledlý hřbet, jinak výborný stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    K. Havlíček-Borovský: Tyrolské elegie

    No.: 218

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    bibliofilie, třemi celostránkovými a jedním dřevorytem v textu doprovodil C. Bouda, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, ex. 89/160 na ručním papíře Pannekoek a s podpisem výtvarníka v tiráži, polopergamenová vazba, 27s., velmi dobrý stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    No.: 126

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 28. 10. 2019 18:46

    suchá jehla, 18,3 x 7,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, č. 83/100, velmi zažloutlý papír, skvrny od vody, bez skla, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    No.: 726

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    No.: 725

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka be…

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Cyril Bouda

    Fruiterer

    No.: 176

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2019 15:00

    colored etching, 35,7 x 28,7 cm, signed on lower/right Cyril Bouda, no. 64/210, embossed stamp, slightly yellowed paper , , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.100 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    Portrait of Josef Kemr

    No.: 275

    black ink, paper , 1962, 10,7 x 7 cm, signed on lower/right Cyril Bouda 26. VI. 1962, framed, tiny stains on paper, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Cyril Bouda

    On a walk

    No.: 435

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    etching, 1961, 25 x 32,5 cm, signed on lower/right C. Bouda 1961, framed, 145/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Cyril Bouda

    R. Autengrubrová: Růžová zahrádka nejmenší

    No.: 1712

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 21:53

    bibliofilie, lept ve frontispisu a graf. upr. C. Bouda, vyd. Růžena Autengrubrová a Jaromír Rašín jako soukromý tisk, 1930, tisk Kryl a Scotti, Nový Jičín, 150 výtisků, sešit s ob., nestr., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The …

    Current price: 550 CZK (22 €)

  • Cyril Bouda

    Jan Neruda: Prosté motivy

    No.: 1012

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 10:13

    bibliofilie, 4x sign. mědirytina a podpis v tiráži C. Bouda, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1951, volné listy v obálce, 98s., velmi dobrý stav, , the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka beseda

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Cyril Bouda

    Benedetto Croce - Barok - tři essaye

    No.: 890

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 08:11

    bibliofilie s podpisem, 1927, 18 x 13 cm, Praha, Kvasnička a Hampl, vazba původní, brožovaná, 70 stran, s obálkou, číslovaný výtisk 2/60, upravil C. Bouda, podpis Croce, , stav velmi dobrý, nerozřezáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Holla…

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Cyril Bouda

    Josef Hora - Máchovské Variace

    No.: 887

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2019 08:08

    bibliofilie, 1944, 21,5 x 13,5 cm, Praha, Fr. Borový, 1944, vazba původní, brožovaná, 44 stran, čtyřmi litografiemi vyzdobil, dřevoryt na obálce vyryl a graficky upravil Cyril Bouda, stav dobrý, mírně šikmý hřbet, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member o…

    Current price: 120 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Cyril Bouda

    H.Ch. Andersen: Pohádky a povídky I.+II.

    No.: 731

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2019 15:00

    kniha, il. a podp. na patitulu obou svazků C. Bouda, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, 2x clpl. vazba bez ob., 309+261s., velmi dobrý stav obou svazků, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of V. Kysela and M. Svabinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and The Umelecka bes…

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids