auction history

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Don Quijote

    No.: 1063

    Auction price: 450 CZK (18 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 06:07

    suchá jehla, 32,3 x 24,7 cm, sign. PD V. Polášek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger at The School of Artistic Crafts in Brno, prof. J. Obrovsky, T. F. Simon a F. Thiele at AVU v Praze, member of JUV and The Hollar Association of Czech…

    Current price: 450 CZK (18 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Kamil Vladislav Muttich

    (1873-1924)

    Bojovník

    No.: 1061

    Auction price: 490 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 06:05

    tempera, běloba, papír, 18,5 x 10,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 690 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Jadran Šetlík

    Modelka

    No.: 1060

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 06:04

    bromostříbrná fotografie, 30 x 20,2 cm, sign. PD Jadran Šetlík, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 900 CZK (36 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Exlibris Klaus Berger

    No.: 1056

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 06:00

    litografie, 1970, 6,5 x 6,2 cm, sign. DU Sklenář 70, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer and Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists, the …

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Pokorný

    Letní krajina

    No.: 1054

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:58

    olej, sololit, 30 x 20 cm, sign. PD Pokorný 2003, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**8 History of bids

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Kostel sv. Mikuláše

    No.: 1030

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:34

    fotografie, 30.-40. léta, 22,6 x 16,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Stanislav Konečný

    (1908-?)

    Památník Karla IV.

    No.: 1029

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:33

    fotografie, 30.-40. léta, 23,4 x 16,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Juraj Jakubisko

    Na koni

    No.: 1026

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:30

    serigrafie, 2013, 23,3 x 17 cm, sign. PD Juraj Jakubisko, Vďaka za gratuláciu k 75), 25/25, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Jindřich Bubeníček

    Chalupa v Klokotech

    No.: 1010

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:14

    akvarel, tuš, papír, 1909, 29,3 x 43 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček, PD popsáno autorem: 14./VIII. 09 Klokoty, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Last auctioneer: ID5**1 History of bids

  • Petr Melan

    Čich

    No.: 1004

    Auction price: 590 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:08

    lept, akvatinta, 19,7 x 13,7 cm, sign. DU P. Melan, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 590 CZK (24 €)

  • Petr Melan

    Hmat

    No.: 1003

    Auction price: 590 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:07

    Current price: 590 CZK (24 €)

  • Petr Melan

    Zrak

    No.: 1002

    Auction price: 590 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:06

    Current price: 590 CZK (24 €)

  • Petr Melan

    Chuť

    No.: 1001

    Auction price: 590 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:05

    Current price: 590 CZK (24 €)

  • Petr Melan

    Sluch

    No.: 1000

    Auction price: 590 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:04

    Current price: 590 CZK (24 €)

  • Jan Zrzavý

    Fotografie Jana Zrzavého, kartička s podpisem a vizitka s pražskou a francouzskou adresou

    No.: 999

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:03

    fotografie, 9,2 x 13,2 cm, sign. PD Jan Zrzavý, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of Frantisek Zenisek jr., member of Sursum, the group Tvrdosijni, The Umelecka beseda and The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pod Hrubou skálou

    No.: 997

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:01

    lept, 27 x 19,7 cm, sign. PD Vik, DU slepotiskové razítko SČUGH, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary Art School of Weaving in Lomnice nad Popelkou, the disciple of prof. R. Ottenfeld at The Academy of Fine Arts in Prague, constituent member of The Hollar Association of Czech G…

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pražský orloj

    No.: 996

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 05:00

    lept, 28,5 x 23,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, rám poškozen, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 3.100 CZK (124 €)

    Last auctioneer: ID5**9 History of bids

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše v Praze

    No.: 995

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:59

    měkký kryt, 30 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, při okrajích lehce pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, , studied at the atelier of prof. Neuhaus in Amsterdam, Israels in Haag and in Paris

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívka v šátku

    No.: 991

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:55

    tuš, akvarel, papír, 42 x 31,5 cm, utržený pravý dolní roh, ,

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Lubomír Štefka

    Akty

    No.: 988

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:52

    akvarel, tuš, papír, 29,4 x 41,7 cm, sign. PD Štefka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

    Rybářská loď

    No.: 975

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:39

    olej, lepenka, 30,5 x 43,4 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

    Simone et Yves

    No.: 974

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:38

    bronzová plaketa, 1975, 20 x 15,2 cm, značeno PN monogramem 1975 VL (?), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Winter Neprakta

    (1924-2011)

    Ze starého Egypta

    No.: 973

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:37

    serigrafie, 23 x 17,2 cm, sign. PD Neprakta, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Graphics in Prague and The Faculty of Science - Charles University in Prague

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • J. Malínský

    Zítiší s rybami

    No.: 972

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:36

    litografie, 1965, 50,5 x 69,5 cm, sign. PD J. Malínský 65, 6/100, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, , Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Berto Monetti

    Tančící nahé ženy

    No.: 950

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:14

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 24,8 x 36,7 cm, sign. LD Monetti 29. II. 80

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Tančící ženy

    No.: 949

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:13

    tuš, tempera, lak, papír, 1987, 20,4 x 20,8 cm, sign. PD Monetti 87, lehce zvlněný papír

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Je to velmi vážený muž. Má čtyři milenky, pět domů, šest aut, sedm sluhů a osm milionů dluhů.

    No.: 946

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 04:10

    tuš, akvarel, papír, 14,7 x 20,8 cm, sign. LU Benetka, vzadu razítko autora,

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Lubomír Štefka

    Tváře

    No.: 929

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 03:53

    tempera, běloba, papír, 1986, 45,5 x 31,3 cm, sign. PD Štefka 86, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Zámecké schody v zimě

    No.: 928

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 03:52

    dřevoryt, 1925, 9,7 x 10 cm, sign. PD T.F. Šimon, rám, PD značeno v tisku Š, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. M. Pirner at the Academy of Fine Arts in Prague, member of Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne and Salon National des Beaux Arts

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Sklenář

    (1910-1986)

    Apollinaire

    No.: 918

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 02. 2018 03:42

    lept, 1980, 9,8 x 6 cm, sign. DU Sklenář 80, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. A. Hofbauer and Z. Kratochvil at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, The Manes Association of Fine Artists, the group Ba…

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Last auctioneer: ID2**8 History of bids