auction history

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    No.: 241704

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:14

    akvatinta, 27 x 24,8 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    No.: 241703

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:13

    akvatinta, 32,3 x 39,7 cm, sign. PD Jaroslav Šefl, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    No.: 241702

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:12

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    No.: 241701

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:11

    lept, 17,5 x 11,5 cm, sign. LD Rambousek Jan, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    No.: 241700

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 750 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    No.: 241699

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:09

    dřevoryt, 16,2 x 12,2 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, pasparta, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Loukota, J. Preisler and M. Svabinsky, member of The Umelecka beseda and The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    No.: 241698

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:08

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    No.: 241697

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:07

    lept, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, při okrajích mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Academy of Arts in St. Petersburg, the disciple of prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Union of Czechoslovak Artists, member and chai…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dívka u piána

    No.: 241696

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:06

    litografie, 1915, 18 x 23 cm, sign. PD Alex Jelínek 1915, rám, studied at The Art College in Prague, the disciple of prof. A. Janek at Academy in Munich and prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Vlasta Švejdová

    Vzdálenost lásce nevadí

    No.: 241695

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, 9,5 x 14 cm, sign. LD Vlasta Švejdová, rám

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Vzpomínky

    No.: 241694

    Auction price: 2.900 CZK (116 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:04

    akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

    Current price: 2.900 CZK (116 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    No.: 241688

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    olej, plátno, 2000, 55 x 40 cm, sign. PD A. Vojtek 2000, rám, vzadu nalepen štítek Galerie Slovácká potvrzujíci autorství,

    Current price: 4.500 CZK (180 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Haušek?

    Filipínské motivy

    No.: 241693

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:03

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    No.: 241690

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 18:00

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Radomil Uhlíř

    Šém

    No.: 241687

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:57

    olej, lepenka, 1997, 40 x 49,3 cm, sign. PD Rado 97, rám, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Bělouši

    No.: 241686

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:56

    akryl, plátno, 2016, 40 x 50,5 cm, sign. PD Svoboda a na zadní straně Svoboda 2016, autor o vzniku díla: Jiz od detstvi jsem rad kreslil kone a snad videl vsechny dily Vinetoua.. O prazdninach jsem pobyval v krasne krajine na Rakovnicku,kde me to inspirovalo k pozdejsimu pobytu v Kanade, kde se cast…

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    No.: 241685

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:55

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Lenka Kučerová - Štolková

    (1968)

    Lesní zákoutí

    No.: 241684

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:54

    olej, sololit, 45 x 50 cm, sign. PD Kučerová Štolková Lenka, rám, práce pražské malířky, zaměřující se ve své tvorbě vedle pražských motivů také na zpodobení ducha přírody, na zadní straně autorský štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    No.: 241683

    Auction price: 4.800 CZK (192 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:53

    Current price: 4.800 CZK (192 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Kytička

    No.: 241682

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:52

    kombinovaná technika, akryl, sololit, 2005, 40 x 40 cm, rám

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Vojta

    St. Aimé

    No.: 241681

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:51

    kombinovaná technika, papír, 1990, 53 x 62 cm, sign. PD Jan Vojta, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Tomáš Švéda

    No.: 241680

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:50

    tempera, papír, 1985, 63 x 44,2 cm, sign. PD T. Švéda 1985, studied The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Fisarek atThe Academy of Fine Arts, member of Volne seskupeni 12/15 Still even late nda The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

  • Antonín Širůček

    (1913-1977)

    Chridy

    No.: 241679

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:49

    uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Oldřich Šimáček

    (1919-?)

    Dva akty

    No.: 241678

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:48

    akvarel, papír, 1965, 30,6 x 43 cm, monogr. PD OŠ 65, lehce zašpiněný, při okraji roztržený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    No.: 241677

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:47

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fin…

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    No.: 241676

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:46

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, ohnuté rohy papíru, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Vesnická náves

    No.: 241675

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:45

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Ar…

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    No.: 241674

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:44

    pastel, papír, 48 x 63 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    No.: 241673

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:43

    pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine A…

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Markéta Prachatická

    V pohybu

    No.: 241672

    AUCTION IS TERMINATED: 19. 02. 2020 17:42

    kolorovaná perokresba, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. DU Markéta Prachatická,