auction history

  • Igor Kitzberger

    (1963)

    Marc Chagall

    No.: 398

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:03

    bronz, 13 x 7 cm, sign. PD značeno

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID5**0 History of bids

  • Peter Klúčik

    Tauromachie III.

    No.: 390

    Auction price: 3.200 CZK (128 €)

    lept, 1993, 31,5 x 49 cm, sign. PD Peter Klúčik 1993, č. 8/99, the disciple of prof. Brunovsky, member of The Association of Graphic Designers G bod

    Current price: 3.700 CZK (148 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Žákyně

    No.: 234

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    zlacený reliéfní otisk, 30 x 16 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 3.300 CZK (132 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Ruce s ratolestí

    No.: 233

    zlacený reliéfní otisk, 15 x 14 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, the disciple of prof. Wagner, member of the group Trasa, UVU, The Umelecka beseda

    Current price: 2.300 CZK (92 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kočka

    No.: 149

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    litografie, 29,5 x 16 cm, sign. PD ABorn, č. 10/105, , studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 7.513 CZK (301 €)

  • Tomáš Bím

    Lacoste

    No.: 142

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1988, 43 x 35 cm, sign. DU Bím 88, pasparta, 58/100, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private study

    Current price: 3.900 CZK (156 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Pavel Roučka

    Frída, Zámek III. F. Kafka

    No.: 97

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    akryl, překližka, 1989, 126 x 200 cm, sign. DU Roučka 89, popsáno na zadní straně, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Cze…

    Current price: 20.900 CZK (836 €)

    Last auctioneer: ID4**0 History of bids

  • Roman Sejkot

    (1963)

    Osmikráska

    No.: 595

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 04. 2018 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1995, 21,5 x 29,7 cm, sign. PD Roman Sejkot 16.8. 1995

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Venuše

    No.: 580

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    bromostříbrná fotografie, 1971, 23,8 x 18 cm, na zadní straně přípis manželky, studied at Czech Technical University in Prague (CTU), exhibited with the creative group Setkání (The Meeting)

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID1**7 History of bids

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Eva

    No.: 579

    bromostříbrná fotografie, 1978, 24,5 x 20 cm, na zadní straně přípis manželky, studied at Czech Technical University in Prague (CTU), exhibited with the creative group Setkání (The Meeting)

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Hana Brejchová

    No.: 575

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    bromostříbrná fotografie, 25,7 x 20 cm, na zadní straně přípis manželky, při okrajích pokrčený papír, studied at Czech Technical University in Prague (CTU), exhibited with the creative group Setkání (The Meeting)

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Taras Kuščynskyj

    (1932-1983)

    Andrea Čunderlíková

    No.: 574

    bromostříbrná fotografie, 29,8 x 23,7 cm, na zadní straně přípis manželky, studied at Czech Technical University in Prague (CTU), exhibited with the creative group Setkání (The Meeting)

    Last auctioneer: ID1**6 History of bids

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Jean Cocteau

    No.: 562

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    chromogenic print, 40,8 x 30,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 11/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

    Last auctioneer: ID3**0 History of bids

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Querelle

    No.: 561

    chromogenic print, 33 x 33 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 99/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Erotický motiv

    No.: 560

    chromogenic print, 42,3 x 31,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 59/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    No.: 559

    chromogenic print, 37,2 x 28,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 20/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    No.: 558

    chromogenic print, 33,3 x 33,3 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 94/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Kimiko

    No.: 556

    chromogenic print, 35,6 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 18/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marcia Weisman

    No.: 555

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    chromogenic print, 40 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 33/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Martha Graham

    No.: 554

    chromogenic print, 32 x 31,8 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 22/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

    Current price: 3.600 CZK (144 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    No.: 551

    chromogenic print, 36,6 x 32,5 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 91/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marx Brothers

    No.: 550

    chromogenic print, 39,8 x 31,7 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 56/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York,

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Tse Tung

    No.: 547

    Auction price: 50.000 CZK (2.000 €)

    10x serigrafie, 60 x 60 cm, vše značeno PD v tisku Andy Warhol, 1680/2400, vše na zadní straně razítko CMOA Carnegie Museum of Art, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50.000 CZK (2.000 €)

  • Romana Rotterová

    Babylonská věž

    No.: 538

    lept, kombinovaná technika, papír, 1989, 58 x 41,2 cm, sign. PD Romana Rotterová 89, 9/20, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the private disciple of L. Rotter, M. Durasova - Kopfova and V. J. Zizka

  • Ota Janeček

    No.: 529

    linoryt, 17,5 x 12 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, , the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Václav Benedikt

    Veselá skála

    No.: 519

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, 143/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Last auctioneer: ID6**3 History of bids

  • Jarmila Zábranská Sychrová

    (1910)

    Paridův soud

    No.: 511

    olej, plátno, 1984, 27 x 34 cm, sign. PD J. Zábranská 84, rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, na rámu oděrky,

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

  • Jan Vyčítal

    Tohle je ňákej rugbyovej les, sotva zdvihnu šišku, hned mi začnou podrážet nohy!

    No.: 504

    akvarel, tuš, papír, 15,5 x 37 cm, sign. PD Vyčítal Jan, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 4.100 CZK (164 €)

    Last auctioneer: ID2**4 History of bids

  • Jan Vyčítal

    No pozoruju, že tu v kraji nemáš zrovna nejlepší pověst!

    No.: 503

    akvarel, tuš, papír, 18 x 29,5 cm, sign. PD Honza Vyčítal, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Jan Saudek

    (1935-2015)

    Dopis Mme Ireně Pacovské z února 1997

    No.: 481

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    akvarel, tuš, papír, 16 x 23 cm, jeden list dopisu a malovaná obálka, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids