Valečov

    No.: 245692

    Auction price: 3.000 CZK (112 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 15:51

    olej, plátno, karton, 27 x 20 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.000 CZK (112 €)

    Vítězný oblouk

    No.: 233901

    Auction price: 550 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:58

    lept, akvatinta, 10,7 x 16,3 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (21 €)

    Florencie

    No.: 233900

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:57

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Kostky vrženy

    No.: 233505

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:54

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

    Postava

    No.: 233504

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:53

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Pár

    No.: 233502

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:52

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Smrtka

    No.: 233501

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:51

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Vesnice

    No.: 231314

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:39

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Slunečnice

    No.: 231312

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:38

    dřevoryt, 1970, 38,7 x 19,2 cm, sign. PD nečitelně, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Jablko

    No.: 231311

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:37

    litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Rybník

    No.: 231308

    Auction price: 250 CZK (10 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:36

    akvarel, papír, 22 x 30 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 250 CZK (10 €)

    Estimate: k CZK

    Pohled na městečko

    No.: 231304

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:35

    olej, lepenka, 34,5 x 50 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Estimate: k CZK

    Vesnička

    No.: 228666

    Auction price: 750 CZK (28 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 07. 2020 14:18

    olej, lepenka, 23 x 30 cm, rám, při okraji lehce poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (28 €)

    Vesnice

    No.: 226966

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:34

    akvarel, papír, 1963, 44,5 x 59 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 90 CZK (4 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

    Portrét stařenky

    No.: 226716

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:30

    olej, plátno, 51 x 40 cm, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Pohled na Malou Stranu

    No.: 224017

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:09

    Current price: 100 CZK (4 €)

    Iphofen - Mainbernheimer Tor

    No.: 223815

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:05

    Current price: 600 CZK (23 €)

    Estimate: k CZK

    Utrecht

    No.: 223794

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 15:00

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (130 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:54

    Current price: 3.500 CZK (130 €)

    Statek

    No.: 222013

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:52

    Current price: 1.500 CZK (56 €)

    Rybník

    No.: 221028

    Auction price: 600 CZK (23 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:41

    tužka, papír, 22,5 x 42,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (23 €)

    No.: 220211

    Auction price: 360 CZK (14 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:36

    olej, plátno, 36 x 60 cm, rám, poškozený rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 360 CZK (14 €)

    Estimate: k CZK

    Malostranské střechy

    No.: 214661

    Auction price: 6.000 CZK (223 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:07

    Current price: 6.000 CZK (223 €)

    Postava v krajině

    No.: 214101

    Auction price: 1.000 CZK (38 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 07. 2020 14:05

    olej, karton, 23 x 34 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (38 €)

    Strom

    No.: 213149

    Auction price: 150 CZK (6 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:32

    Current price: 150 CZK (6 €)

    Chalupa s rybníčkem

    No.: 206238

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 15:07

    olej, plátno, 49 x 65 cm, rám, plátno místy poškozeno, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Dům

    No.: 201593

    Auction price: 500 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:51

    lept, 22,2 x 13,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (19 €)

    Portrét muže

    No.: 201133

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:48

    uhel, papír, 39 x 27 cm, rám, roztržený papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 200 CZK (8 €)

    ...a - hoj...

    No.: 201123

    Auction price: 900 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:44

    Current price: 900 CZK (34 €)

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    No.: 199459

    Auction price: 1.600 CZK (60 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 06. 2020 14:32

    heliotype, 40 x 26 cm, rám, according to Katheleen Lucas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.600 CZK (60 €)