Marek Rozehnal

(1982)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Trojportrét

    No.: 237429

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 27. 01. 2020 18:45

    kombinovaná technika, plátno, 100 x 100 cm, sign. PD Rozehnal, napínací rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

    Last auctioneer: ID6**8 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Tváře II.

    No.: 231495

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:40

    tuš, papír, 2018, 29,3 x 20,8 cm, sign. na zadní straně Rozehnal 14. 11. 018, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID7**4 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    No.: 231496

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:39

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Krajina II.

    No.: 231497

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 10. 09. 2019 18:38

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Variace na gotiku

    No.: 234415

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2019 19:12

    kombinovaná technika, papír, 41,5 x 29,8 cm, sign. PD a na zadní straně Rozehnal, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Dresden

    No.: 230713

    Auction price: 3.500 CZK (140 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 02. 2019 17:09

    akryl, tiskařské barvy, řezba do dřeva, 110 x 86 cm, sign. LD Rozehnal, dle rokokové radnice v Drážďanech, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 3.500 CZK (140 €)

    Last auctioneer: ID6**1 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    No.: 202571

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2019 16:40

    indian ink, aquarelle, paper, 29,5 x 21 cm, sign. RD Rozehnal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Květy

    No.: 202573

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 01. 2019 16:30

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID6**4 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Madona

    No.: 195806

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2016 22:25

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Rozehnal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Odrazy na hladině

    No.: 195803

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2016 22:10

    tuš, akvarel, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD Rozehnal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Marek Rozehnal

    (1982)

    Démon

    No.: 195801

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 03. 02. 2016 22:00

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 400 CZK (16 €)